Można skorzystać z bezpłatnych szkoleń. Trwa projekt Aktywizacja Plus

2021-06-08 18:18 NK
Aktywizacja plus
Autor: StartupStockPhotos/Pixabay

Projekt jest realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi. Wśród zorganizowanych praktyk znalazły się m.in. kursy prawa jazdy kat. B oraz kursy komputerowe, a także szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy na stanowisku magazyniera z obsługą wózków widłowych.

z projektu mogą skorzystać osoby do 65 roku życia. Do tej pory w programie wzięło udział ponad 100 osób. Ponad połowa uczestników projektu to mężczyźni. Na zainteresowanych udziałem w szkoleniach i kursach, jak również zainteresowanych skorzystaniem ze wsparcia poradnictwa zawodowego czeka jeszcze 20 wolnych miejsc. Projekt będzie realizowany do końca tego roku. Celem jest mobilizacja społeczno-zawodowa i przywrócenie zdolności do zatrudnienia osób, które np. straciły pracę lub przez długi czas nie były aktywne zawodowo. Zainteresowani udziałem w szkoleniach i kursach powinni zgłosić swoją chęć udziału w projekcie do rejonowego pracownika socjalnego lub do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE