Mecz WIDZEW ŁKS NA ŻYWO. Gdzie oglądać DERBY ŁODZI 24.10? Widzew - ŁKS transmisja TV i ONLINE

2021-10-24 15:09
Tak było w tym roku w Łodzi. Elana - Widzew to zawsze wielkie święto!
Autor: Konrad Marzec Tak było w tym roku w Łodzi. Elana - Widzew to zawsze wielkie święto!

Mecz Widzew - ŁKS to szlagier tej kolejki 1. ligi i wydarzenie, na które czekają fani futbolu nie tylko z Łodzi. Derby Łodzi, które rozegrane zostaną 24 października, cieszą się ogromnym powodzeniem. Nic więc dziwnego, że bilety na mecz Widzew - ŁKS są trudno dostępne. Dlatego też dużej części kibiców pozostanie oglądanie go w domu. Sprawdzamy, gdzie oglądać mecz Widzew - ŁKS.

Widzew ŁKS na żywo 24.10

Mecz Widzew ŁKS rozegrany zostanie w niedzielę, 24 października, na stadionie Widzewa. To spotkanie, w którym trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Za Widzewem przemawia własne boisko oraz dobra seria w 1. lidze. Zespół z al. Piłsudskiego nie przegrał meczu od dziewięciu spotkań.

- Nie rozpatrywałbym tego w kontekście bycia faworytem - powiedział na briefingu przed meczem Widzew - ŁKS Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa. - Jesteśmy liderem i gramy u siebie, więc zawsze będziemy faworytem, ale nie ma to większego znaczenia. Derby rządzą się swoimi prawami - trzeba po prostu wyjść, zagrać dobre spotkanie i wygrać.

ŁKS plasuje się w tabeli 1. ligi niżej od lokalnego rywala. Klub a al. Unii gorzej radził sobie w poprzednich kolejkach, mówiło się też o problemach finansowych. Jednak wszystko wskazuje na to, że te problemy są już tylko wspomnieniami. Piłkarze ŁKS udowodnili w ostatniej kolejce, że stać ich na wiele. Pokonali u siebie groźną Arkę Gdynia.

Gdzie oglądać mecz WIDZEW ŁKS?

Nie jest łatwo zdobyć bilety na mecz Widzew ŁKS. Większość kibiców Widzewa posiada karnety. By móc kupić bilet, ci kibice, którzy nie są ich posiadaczami musieli uczestniczyć w licytacji z której dochód przeznaczony zostanie na Akademię Widzewa. ŁKS otrzymał od władz klubu z al. Piłsudskiego 907 biletów - to cała dostępna dla gości pula. Derby Łodzi budzą jednak znacznie większe zainteresowanie.

Dlatego dużej części kibiców pozostaje oglądanie meczu Widzew ŁKS w telewizji. Relację ze spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Meczowe studio rozpocznie się o godz. 17, zaś pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 18.

Czy będzie można zobaczyć mecz Widzew ŁKS online? Okazuje się, że tak! Transmisja dostępna będzie na należącej do Polsatu platformie Ipla.

Potężna wichura we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE