Mandoria z nową strefą. Na gości czeka mocarny roller coaster [ZDJĘCIA,FILM]

2022-08-05 16:51
Mandoria
Autor: Ela Piotrowska Park rozrywki Mandoria. Miasto Przygód powiększył się o strefę Arkady

Park rozrywki Mandoria. Miasto Przygód powiększył się o strefę Arkady, liczącą 10 tys. metrów kwadratowych. Największą atrakcją jest mocarny roller coaster .

Park rozrywki Mandoria. Miasto Przygód poszerzył swoją ofertę. Na gości nowo powstałej strefy Arkady czeka 5 atrakcji, w tym jedyny w Polsce powered coaster o nazwie Carrara.

- To wyjątkowy typ roller-coastera – napędzany wbudowanym w pociąg silnikiem, a nie siłami grawitacji. Szybki, o torze dłuższym od roller-coasterów otwartych w ubiegłym roku. Również trasa przejazdu jest bardziej zaskakująca: pełna zakrętów i nieoczekiwanych przyspieszeń - mówi Iwona Buchcic, rzeczniczka prasowa Mandorii.

Mandoria z nową strefą rozrywki

Oprócz Carrary otwarto także Chytrą Wydrę, czyli jedyną w Polsce rzekę pod dachem, którą można przepłynąć łódką. Powstała też Dolinka Dario – pełen pagórków plac zabaw dla najmłodszych. Do tego Karotka - marchewkowa karuzela dla małych i dużych oraz Stary Fort – drewniany plac zabaw dla śmiałków, którzy lubią się wspinać.

Obecnie goście Miasta Przygód mogą korzystać z 25 atrakcji, które łącznie zajmują powierzchnię czterech boisk piłkarskich. Wszystko znajduje się pod dachem, ale w przyszłości park ma się powiększyć o część zewnętrzną. Budowa kolejnej strefy jest planowana jeszcze w 2022 roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE