Koncert Warmia Mazury Gwiazdy i Chóry w Ostródzie. Kiedy się odbędzie? Jakie gwiazdy wystąpią?

i

Autor: Canva Koncert Warmia Mazury Gwiazdy i Chóry w Ostródzie. Kiedy się odbędzie? Jakie gwiazdy wystąpią?

Wydarzenia w Łodzi

Lokalni artyści jednak wystąpią na 600. Urodzinach Łodzi! Kogo zobaczymy na ŁDZ Stage?

2023-03-30 15:26

Po ostatnich burzach, jakie wywołał brak łódzkich artystów podczas obchodów 600. Urodzin Łodzi, miasto poinformowało o dodatkowej scenie. Jak się okazuje, należeć ona będzie właśnie do lokalnych zespołów. Kto pojawi się na imprezie? Sprawdźcie sami.

600. Urodziny Łodzi. Kto wystąpi?

Miasto intensywnie przygotowuje się do obchodów 600. urodzin Łodzi. Główne wydarzenia odbędą się w ostatni weekend lipca (28-30). Poznaliśmy już zespoły, które pojawią się na łódzkich scenach, rozmieszczonych w kilku miejscach w mieście. Zobaczymy cały przekrój artystów prezentujących zarówno rock, pop czy hip-hop.

Wśród osób, które pojawią się na scenach w mieście są: Pezet, Tom, Odell, Bryska, OKI, Natalia Szroeder, Sorry Boys, Strachy na Lachy, Kult, Margaret czy Dawid Kwiatkowski.

Spór pomiędzy łódzkimi artystami a miastem

Jeszcze do niedawna nie było ani słowa o łódzkich artystach, którzy mieliby pojawić się podczas obchodów dnia miasta. Głos w sprawie zabierali sami muzycy, jak chociażby Jakub Koźba, lider zespołu Power of Trinity. Również Stowarzyszenie Przyjaciół Osób z Talentem zdecydowało się wysłać do miasta pismo, w którym prosili o wyjaśnienie, dlaczego nie uwzględniono żadnych lokalnych zespołów.

Natomiast Łódzkie Centrum Wydarzeń wciąż zaznaczało, że nie opublikowali jeszcze całego line up'u i prosiło o cierpliwość.

Miasto ogłasza ŁDZ Stage podczas 600. Urodzin Łodzi

Nie minął tydzień, a miasto ogłosiło, że w Łodzi pojawi się dodatkowa scena, na której pojawią się lokalni artyści. Nie wiadomo, czy to było już wcześniej zaplanowane, czy jednak nacisk łódzkich artystów i stowarzyszenia zrobił swoje.

A kto wystąpi na ŁDZ Stage? W line up'ie pojawili się: Bielas i Marynarze, Cool Kids of Death, 5000 lat, Hedone, L. Stadt, Bruklin oraz Black Radio, a także Heima i mona polaski.

Zarówno Jakub Koźba, jak i Stowarzyszenie Przyjaciół Osób z Talentem uważa, miasto "przestraszyło się i presja dała pozytywne efekty". Na pismo jednak nikt oficjalnie nie odpowiedział.

Teatr Pinokio przenosi się do Wigencji

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE