Łódzkie. Trzylatka wyszła na spacer z psem. Nie miała ubrania, ani butów!

2021-07-28 12:59
Trzylatka wyszła na spacer z psem
Autor: Pixabay.com

Policjanci z Rawy Mazowieckiej odnaleźli trzyletnią dziewczynkę, która wymknęła się spod opieki babci. Szła z psem ulicą. Była bez ubrania i butów - podała rzeczniczka rawskiej policji mł.asp. Agata Krawczyk.

O zniknięciu dziewczynki - jak zaznaczyła rzeczniczka - policję zawiadomiła zdenerwowana babcia, która opiekowała się trzylatką.

"Dyżurny natychmiast podniósł alarm w całej jednostce. Wszystkie patrole policji zostały skierowane do poszukiwań. W tym czasie jedna z kobiet jadących ulicą Skierniewicką zauważyła idącą chodnikiem małą dziewczynkę z psem" - relacjonowała Krawczyk.

"Kobieta, nie widząc żadnego opiekuna, zatrzymała się, aby pomóc maluchowi. Dziecko było bez ubrania i butów. Zaledwie po chwili dotarł do nich także patrol. Trzylatka na widok policjantki rzuciła się jej na szyję" - podkreśliła. "Z uśmiechem na twarzy, cała i zdrowa dziewczynka została odwieziona do babci" - opisywała.

Policjanci - jak przekazała rzeczniczka - ustalili, że dziecko wymknęło się z podwórka, gdy babcia na chwilę weszła do domu. "Dziewczynka powiedziała mundurowym, że pobiegła za motylkiem i chciała iść do dzieci na plac zabaw" - poinformowała Krawczyk.

Burza w Łodzi. Poranne oberwanie chmury nad miastem. Rozlewiska na ulicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE