Łódzkie. Strzelanina w Pabianicach! Nie żyje 45-letni mężczyzna. Co zdarzyło się na osiedlu Bugaj?

2021-07-27 12:57
Strzelanina w Pabianicach
Autor: Pixabay.com

W Pabianicach pod Łodzią zginął 45-letni mężczyzna postrzelony z broni palnej. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (26-27 lipca) przed sklepem na osiedlu Bugaj. Do wyjaśnienia zatrzymano 36-latka, z którym ofiara piła alkohol przed tragicznym zdarzeniem.

Jak przekazała oficer prasowa podkom. Ilona Sidorko z KPP w Pabianicach, do postrzelenia doszło we wtorek przed godz. 1 przed jednym ze sklepów na osiedlu Bugaj. Obaj mężczyźni spożywali tam alkohol.

- Zatrzymany do wyjaśnienia został 36-letni mężczyzna, który w chwili zdarzenia miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Broń, z której najprawdopodobniej oddano strzał, zabezpieczono i przekazano do badania biegłym - wyjaśniła podkom. Sidorko.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będzie prokuratura w Pabianicach. 36-latek zostanie przesłuchany, gdy wytrzeźwieje.

Burza w Łodzi. Poranne oberwanie chmury nad miastem. Rozlewiska na ulicach
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE