pożar w ozorkowie

i

Autor: Pixabay.com/YouTube.com

Łódzkie. Pożar hali w Ozorkowie. Kilkanaście zastępów straży walczyło z ogniem!

2021-08-27 8:34

Kilkanaście zastępów straży pożarnej gasiło w czwartek (26 sierpnia) pożar pawilonu handlowego - tzw. "Stodoły" - w centrum Ozorkowa k. Łodzi. Ogień objął kilkaset metrów kwadratowych blaszanej hali, w której mieściło się kilka sklepów i punktów usługowych. Nie ma informacji o poszkodowanych.

Około godz. 19 w czwartek strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w pawilonie handlowym przy ul. Starzyńskiego, nazywanym przez mieszkańców miasta "Stodołą". Z ogniem walczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej, mieli do dyspozycji cztery podnośniki. Nie ma informacji o poszkodowanych.

"Sytuacja jest o tyle trudna, że budynek jest konstrukcji blaszanej i póki tego nie rozbierzemy, będziemy to gasić. Trwają prace rozbiórkowe - przecinki i jest to dogaszane" - przekazał podczas trwania akcji oficer prasowy Powiatowej Straży Pożarnej w Zgierzu st. kpt Michał Mirowski.

Akcja gaśnicza trwała do późnych godzin nocnych.

Raport z anteny 26.08, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE