Łódzkie. Policjant ranny w GROŹNYM WYPADKU! Jak do tego doszło?

2021-09-14 12:17
Potrzebna krew dla policjanta
Autor: mat. policji

Trwa badanie okoliczności i przyczyn poważnego wypadku w Kozeninie w pobliżu Opoczna w południowo-wschodniej części woj. łódzkiego. Ciężarówka zderzyła się tam z policyjnym motocyklem. Ranny został funkcjonariusz opoczyńskiej drogówki.

Jak podała rzeczniczka policji w Opocznie asp. szt. Barbara Stępień do wypadku doszło na prostym odcinku drogi w miejscowości Kozenin (Łódzkie).

- 19-letni kierowca samochodu ciężarowego marki DAF, wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu, policyjnym motocyklem - relacjonowała Stępień.

- Motocyklem kierował 46-letni funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Policjant doznał rozległych obrażeń ciała. Został hospitalizowany. Prowadzący pojazdy byli trzeźwi - przekazała.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

- Przesłuchano świadków, zabezpieczono dowody, będzie przeglądany monitoring - podała rzeczniczka.

Raport z Anteny 14.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE