Łódzkie. Policjanci ścigali pijanego kierowcę!

2021-10-15 11:58
Policja z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Kujawsko-pomorskie: 57-latka dostała ataku epilepsji na autostradzie! Interweniowała policja / Zdjęcie poglądowe

Prawie promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna, zatrzymany w czwartek, 14 października przez policjantów z Wolborza. Wcześniej nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed funkcjonariuszami.

Na jadącego mazdą mężczyznę, policjanci zwrócili uwagę w czwartkowy wieczór w Moszczenicy.

- Fnkcjonariusze z Komisariatu Policji w Wolborzu zauważyli mazdę, którą kierował znany im mężczyzna - czytamy w komunikacie. - Kierujący autem, tego samego dnia brał udział w interwencji przeprowadzanej przez tych samych funkcjonariuszy. Podczas wcześniejszych czynności mężczyzna był nietrzeźwy, więc mundurowi postanowili go skontrolować.

45-latek nie miał jednak zamiaru się zatrzymać. Rozpoczął ucieczkę ulicami Moszczenicy.

- Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali kierującego mazdą - informują policjanci. - Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie. 45-latek został zatrzymany. Odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz nie zatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE