Łódzkie: Ciężarówka zmiażdżyła toyotę. 45-latka nie żyje, dwie nastolatki w szpitalu [ZDJĘCIA]

2022-08-05 17:35

Na drodze krajowej nr 74 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego w województwie łódzkim doszło do makabrycznego wypadku. 45-latka, kierująca toyotą, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarówką. Kobieta zginęła, a dwie nastolatki trafiły do szpitala.

Do zdarzenia w województwie łódzkim doszło w czwartek przed godz. 16.00 na drodze krajowej nr 74 pomiędzy miejscowościami Jaksonek i Sulejów.

45-letnia kobieta, która kierowała toyotą Yaris, z niewiadomych przyczyn skierowała auto na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Kierująca pojazdem zginęła na miejscu, a dwie nastolatki, jadące tym samochodem jako pasażerki, trafiły do szpitala. Dziewczyny w wieku 15-lat i 18-lat zostały przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na DK 74. Jak do niego doszło?

Tirem kierował 42-letni mężczyzna, który nie odniósł obrażeń. Prowadził w stanie trzeźwym. Policja i prokuratura na miejscu ustalają przyczyny tajemniczego zjazdu samochodu na przeciwległy pas ruchu.

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE