Łódzkie. Brutalne pobicie na dyskotece. Dwóch sprawców w rękach policji

2021-10-12 15:12
Łódzkie. Brutalne pobicie na dyskotece
Autor: mat. policji

Nawet trzy lata więzienia grożą dwóm mężczyznom zatrzymanym w poniedziałek, 11 października, przez policjantów ze Skierniewic. Mieli oni pobić 23-letniego uczestnika dyskoteki odbywającej się w okolicy tego miasta.

Zgłoszenie o pobiciu 23-letniego mężczyzny z gm. Biała Rawska, skierniewiccy policjanci przyjęli 10 października. 23-letni mężczyzna z g. Biała Rawska

- Zdarzenie miało miejsce na terenie podskierniewickiej dyskoteki poprzedniej nocy - czytamy w komunikacie. - Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, został on zaczepiony bez żadnego powodu przez jednego z uczestników zabawy. Po chwili dołączył do niego drugi mężczyzna. Sprawcy uderzali po głowie i kopali po ciele 23-latka.

Poszukiwanie sprawców nie trwało długo. Policjanci szybko ustalili tożsamość napastników.

- Zostali zatrzymani już następnego dnia od zgłoszenia - relacjonują policjanci. - Usłyszeli zarzut pobicia. Grozi im nawet 3 lata więzienia. Jeden ze sprawców to 29-letni mieszkaniec gminy Jeżów, który nie był wcześniej notowany przez policję. Drugi to 22-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego-wschodniego. Ma na koncie notowania zarówno za przestępstwa jak i wykroczenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE