piasek plaża

i

Autor: Pixabay.com

Łódzkie. AWANTURA na plaży w Skierniewicach. Pijana matka smarowała kremem nie swoje dziecko!

2021-07-26 7:55

Była tak pijana, że pomyliła swoje dziecko z innym... Skierniewiccy policjanci interweniowali na plaży nad zalewem Zadębie. Okazało się, że 32-letnia kobieta zaczęła smarować kremem nie swoje dziecko. Wcześniej, spożywała alkohol. Policję zawiadomiła inna matka wypoczywająca w okolicach kąpieliska. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, rozpętała się awantura...

O okolicznościach zdarzenia poinformował "Dziennik Łódzki".

W piątek, 16 lipca, nad skierniewickim zalewem Zadębie, wypoczywały tłumy spragnionych wytchnienia od upału okolicznych mieszkańców. Jak się okazało, niektórzy z nich próbowali się również ochłodzić napojami wyskokowymi. Tak uczyniła 32-letnia kobieta, która przyszła na plażę ze swoim 41-letnim partnerem i 2-letnim synem.

W pewnym momencie, mama przypomniała sobie o dziecku i postanowiła nasmarować je kremem. Była jednak tak pijana, że zaczęła... smarować nie swoje dziecko! Mama chłopca, którego za swojego syna wzięła 32-latka, natychmiast zawiadomiła policję.

Przybyli na miejsce policjanci poddali opiekunów dwulatka badaniu na trzeźwość, które wykazało u nich po 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze powiadomili ojca dziecka, który przybył na miejsce i przejął opiekę nad chłopcem.

Podczas policyjnej interwencji, wybuchła awantura.

- 32-letnia skierniewiczanka była wulgarna i agresywna w obecności funkcjonariuszy, za co została ukarana mandatem karnym - relacjonują policjanci. - Policja powiadomiła sąd rodzinny o sposobie sprawowania opieki nad dzieckiem, czego skutkiem może być ograniczenie, a nawet odebranie praw rodzicielskich.

Dodatkowo kobieta może ponieść odpowiedzialność karną za bezpośrednie narażenie syna na utratę życia lub zdrowia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Super Express w Japonii. Jak wygląda śniadanie w hotelu w Tokio?