Turniej służb mundurowych

Autor: KWP w Łodzi

Łódzka policjantka najlepszą zawodniczką na turnieju kickboxingu!

2021-06-23 17:02

Łódzka policjantka najlepszą zawodniczką turnieju w kickboxingu! W Kaliszu odbył się turniej Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Na zawody przyjechało blisko 200 przedstawicieli różnych służb i formacji mundurowych. Marta Mysur z Wydziału Doboru KWP w Łodzi została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju zdobywając 2 złote i jeden srebrny medal.​

Mł.asp. Marta Mysur reprezentowała Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi w kategorii wagowej - 60 kg w trzech formułach: pointfighting, kicklight i K1. Wspomniana zdobyła złote medal w pointfightingu i kicklighcie kończąc swoje walki finałowe przed czasem przewagą techniczną. Zwycięstwo w tych dwóch kategoriach spowodowało, iż została ona wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.