Łódzka Karta Turysty. Z jakich atrakcji będzie można skorzystać?

2021-09-14 15:41
Łódzki Punkt Informacji Turystycznej
Autor: UMŁ

Łódzką Kartę Turysty będzie można kupić online na portalu turystycznym www.lodz.travel, w punktach informacji turystycznej oraz w recepcjach wybranych hoteli i obiektów noclegowych. Można będzie ją aktywować natychmiast lub w wybranym przedziale czasowym.

Najważniejsze atrakcje turystyczne za darmo lub z 50% zniżką!Takie benefity ma dawać Łódzka Karta Turysty.

- Projekt ma zacząć działać już od stycznia, na razie kompletowana jest baza partnerów i atrakcji turystycznych — mówi Tomasz Koralewski, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej. - Karta ma działać przez 1, 2 lub 3 dni i ma zapewnić wstęp do większości instytucji — dodaje.

Dodatkowo karta zapewni turystom omijanie kolejek. Będzie można ją kupić przez internet lub w punkcie informacji turystycznej.

- Dzięki tej karcie odwiedzający trafią do większości łódzkich atrakcji — mówi Arkadiusz Jaksa prezes łódzkiego ogrodu zoologicznego.

W ramach karty najprawdopodobniej będzie można wejść do Orientarium, łódzkich muzeów czy aquaparku Fala.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE