Ultimate frisbee to sport dla każdego!

i

Autor: Ed Yourdon/CC BY 2.0/flickr.com Ultimate frisbee to sport dla każdego!

Łódzka drużyna 042 Ultimate Frisbee Team poszukuje nowych zawodników!

2022-01-28 16:09

​Aby uprawiać ten sport wystarczy tylko boisko i plastikowy dysk. Ultimate Frisbee to gra zespołowa, która łączy w sobie elementy koszykówki, piłki ręcznej czy rugby. W Polsce ta dyscyplina dopiero zyskuje na popularności ale łódzka drużyna 042 Ultimate Frisbee Team ciągle się rozrasta i poszukuje nowych zawodników.

Trzeba mieć ukończone 14 lat, lubić gry zespołowe i rywalizację.042 Ultimate Frisbee Team Łódź otwiera rekrutacje i poszukuje nowych zawodników!Ultimate Frisbee to gra z użyciem latającego dysku, która łączy w sobie elementy rugby czy piłki nożnej.

- To dyscyplina sportowa, która jest bardzo widowiskowa, ale treningi są wymagające — ćwiczymy zręczność, szybkość i spostrzegawczość — opowiada Anna z drużyny.

- Treningi odbywają się w hali sportowej Uniwersytetu Łódzkiego. Jak zapisać się na trening? Wystarczy napisać do nas wiadomość prywatną - mówi prezes drużyny Przemek Wnęk.

Wszystkie informacje dostępne są na facebookowej stronie 042 Ultimate Frisbee Team Łódź.

Łódzka drużyna Ultimate Frisbee szuka nowych zawodników!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE