Damian Spętany

i

Autor: Screenshot/ YouTube Mam Talent

Rozrywka

Łódzcy artyści w talent show. Sprawdź, kto z naszego regionu brał udział w programach rozrywkowych

2023-06-12 15:40

Programów typu talent show jest mnóstwo. Niektóre nie zyskały takiej popularności jak inne i szybko zniknęły z anteny. Są jednak takie, które od lat wciąż fascynują, bawią i wzruszają telewidzów. Sprawdziliśmy, którzy artyści, biorący udział w tych programach, pochodzą z regionu łódzkiego.

Programy typu talent show w Polsce

Talent show to typ programu rozrywkowego, które najczęściej polega na tym, że uczestnicy po ich selekcji podczas przesłuchań pokazują swoje talenty, a następnie, drogą selekcji, przechodzą bądź odpadają. Zazwyczaj też szkolą swoje umiejętności pod okiem trenerów(często będących również jurorami show). Publiczność i telewidzowie mają również czynny wkład w program, ponieważ głosują na swoich faworytów.

Pierwszym polskim talent show był program "Szansa na sukces", emitowany od 1993 roku.

Obecnie w Polsce emitowane są programy: Szansa na sukces, The Voice Kids, The Voice of Poland czy  TVP2 The Voice Senior. Dawniej mogliśmy również oglądać m.in. Mam Talent, You Can Dance, Idol, Must Be The Music czy X Factor.

Znane osoby z regionu, które wzięły udział w talent show

Sprawdziliśmy, kto z regionu łódzkiego był na tyle odważny, by wziąć udział w programach talent show. Artystów jest dużo, zarówno jeśli chodzi o muzykę, taniec czy inne umiejętności. Szczegóły dotyczące osób występujących w programach rozrywkowych znajdziecie w galerii poniżej.

Miłośnik drogich planszówek poszukiwany. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Otwierają się baseny zewnętrzne w Łodzi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE