Znicz, świeczka

i

Autor: Shutterstock Znicz, świeczka

Łódź. Nie żyje Sebastian Tylman. Były radny zginął w wypadku samochodowym

2021-11-12 7:38

Sebastian Tylman, były łódzki radny nie żyje. W czwartek, 11 listopada, uczestniczył w śmiertelnym wypadku samochodowym, do którego doszło na Mazowszu.

Sebastian Tylman zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło 11 listopada w Rdestowie koło Przysuchy (woj. mazowieckie). Kierowca subaru wypadł z drogi, potrącił 70-letnią pieszą, a następnie uderzył w betonowy przepust. Kobieta oraz dwóch pasażerów auta ponieśli śmierć. Jedną z osób jadących subaru był były łódzki radny.

Sebastian Tylman miał 42 lata. Przez dwie kadencje był radnym PO. W wyniku konfliktów wewnętrznych w partii został z niej usunięty wraz z kilkoma innymi osobami. Wspólnie założyli klub Łódź 2020. W kolejnych wyborach, do rady miejskiej startował z list Prawa i Sprawiedliwości, jednak uzyskał zbyt małą liczbę głosów.

Był zatrudniony w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Ostanio sprawował funkcję prezesa spółki Energoserwis Kleszczów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Narodowcy szykują się do Marszu. Tak o poranku wyglądało rondo Waszyngtona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE