post łodzi

i

Autor: EP/Facebook.com

Łódź: do Orientarium za złotówkę... z pałą na świadectwie. "Promujecie nieuctwo?!"

2022-06-22 14:12

To naprawdę nietypowa promocja. Na oficjalnym profilu facebookowym Łodzi pojawił się w środę post, który wzbudził duże kontrowersje wśród internautów. Chodzi o wejście do Orientarium. Uczniowie, którzy mają na świadectwie ocenę niedostateczną z biologii, będą mogli wejść do zoo za... złotówkę. Przypomnijmy, że normalny bilet kosztuje 70 zł.

- Jedyneczka, jedyneczka… Spokojnie, jeśli macie niedostateczny z biologii na świadectwie, to Orientarium ZOO Łódź zaprasza na poprawkę - czytamy na oficjalnym profilu miasta.

Do posta dołączono grafikę, mającą przedstawiać świadectwo szkolne. Przy biologii widnieje na nim ocena niedostateczna. Przy każdym innym przedmiocie ocena "bardzo dorby" (pisownia oryginalna).

Według facbookowego wpisu, promocja ma obowiązywać od 24 do 26 czerwca.

2:16 PM

Publikacja w mediach społecznościowych wzbudziła ogromny odzew wśród mieszkańców miasta, choć chyba nie taki, o jaki chodziło autorom posta:

A co dla dzieci które mają szóstkę na świadectwie ????? Wstęp 70 zł !!!!!! Żenujące, zatem promujmy idiotów !!!!!!

Fajny ten żart. Taki ani nie śmieszny, ani na poziomie.

Tymi kryteriami dobiera się chyba urzędników.

Super zachęta do nauki dla młodzieży.

Kolejny błyskotliwy post. Wstyd, że miasto powierzyło prowadzenie profilu w social mediach ludziom na takim poziomie.

Czy ja dobrze rozumiem, że promujecie lenistwo i nieuctwo? To za świadectwo z samymi niedostatecznymi co można dostać? Przy okazji to super lekcja dla tych co się postarali. "Nie opłaca się uczyć, bo magistrat i tak ich zrobi w jajo". Gratulacje z okazji kolejnego szkodliwego społecznie pomysłu.

To chyba nieśmieszny żart. Jeśli naprawdę promuje się oceny niedostateczne to ktoś od promocji Orientarium się z myszojeleniem na mózgi pozamieniał...

A jakie jest Wasze zdanie o tego rodzaju promocji? Piszcie w komentarzach!

Boże Ciało 2022. Dywany kwiatowe w Spycimierzu

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE