Imponująca budowla przy Włókniarzy. Coraz bliżej oddania Tobaco Park II

i

Autor: Jakub Mazurkiewicz

Łódź. 53-metrowy budynek powstaje przy Włókniarzy. Coraz bliżej oddania Tobaco Park II

2023-01-27 9:27

W centrum Łodzi powstaje kolejna ambitna inwestycja. Mowa o Tobaco Park II. Docelowo ma to być budynek wielorodzinny. Osiągnął on swoją docelową wysokość – 53 metry, mieści się w nich 16 kondygnacji.

Inwestycja przy Włókniarzy robi się coraz bardziej imponująca. Ten ponad 50 metrowy budynek już zwraca uwagę przechodniów, chociaż nie został jeszcze ukończony, ale do tego już niedaleko. Zakończył się jeden z ważniejszych etapów konstrukcyjnych, ponieważ budynek osiągnął swoją docelową wysokość.

Jak podaje urbanity.pl, Tobaco Park II będzie budynkiem wielorodzinnym. Inwestycję tworzą cztery bryły, a najbardziej imponująca z nich ma 16 kondygnacji, czyli dokładnie 53 metry wysokości. To jedna z wyższych powstających w Łodzi inwestycji. Gotowych do odbioru będzie 150 mieszkań o różnych metrażach. Oprócz tego powstaną wewnętrzne patio i tarasy na dachach. Na parterze powstaną przestrzenie dla handlu i usług.

Ostateczny koniec budowy nastąpi pod koniec tego roku.

Nowe sygnalizatory mają poprawić bezpieczeństwo na rondzie Sybiraków w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE