ŁKS zbroi się na powrót ligi. Wypożyczono nowego piłkarza

i

Autor: lkslodz.pl

ŁKS zbroi się na powrót ligi. Wypożyczono nowego piłkarza

2023-01-25 14:26

ŁKS jeszcze nie zaczął ligowych zmagań w rundzie wiosennej, ale już się do nich przygotowuje. Świadczy o tym obóz przygotowawczy w Turcji i wzmocnienia. Do klubu w ramach wypożyczenia dołączył nowy piłkarz.

ŁKS po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce w tabeli 1. Ligi i jest faworytem do awansu. Łodzianie już myślą o powrocie do ligowych zmagań i walce o utrzymanie pozycji, a w efekcie o grze w Ekstraklasie. Klub robi wszystko, aby osiągnąć cel. Pomóc w tym ma nowy nabytek klubu - Michał Mokrzycki. Piłkarz ma już doświadczenie z Ekstraklasy. Do ŁKS-u przychodzi w ramach wypożyczenia, które potrwa do 30 czerwca tego roku.

– Do drużyny ŁKS-u chciałbym wnieść na pewno dużo jakości i charakteru, którego nigdy na boisku mi nie brakuje. Wiosną chciałbym rozegrać wiele dobrych spotkań na pierwszoligowych boiskach. To jest mój cel – dla klubowego portalu mówi Michał Mokrzycki.

Ten 25-latek docelowo gra na pozycji defensywnego pomocnika. Pozwala to myśleć, że jego sprowadzenie jest spowodowane kontuzją Mieszko Lorenca. Młody piłkarz wciąż jest w trakcie rehabilitacji po urazie łękotki i więzadła krzyżowego.

Nowe sygnalizatory mają poprawić bezpieczeństwo na rondzie Sybiraków w Łodzi