ŁKS WIDZEW NA ŻYWO. Gdzie oglądać DERBY ŁODZI 2021 na żywo 6.03.2021? ŁKS WIDZEW transmisja TV i ONLINE

2021-03-06 7:52 fed
ŁKS Widzew. Gdzie oglądać?
Autor: ŁKS

ŁKS - Widzew na żywo. Derby Łodzi 2021 to wydarzenie 19. kolejki I ligi. Mecz ŁKS - Widzew na żywo obejrzeć będzie mogła jedynie garstka osób. Gdzie oglądać derby Łodzi na żywo? Na jakim kanale będzie transmisja TV, gdzie mecz ŁKS - Widzew będzie można zobaczyć online? O której rozpocznie się transmisja na żywo? O tym przeczytasz w artykule na Eska.pl!

Mecz ŁKS - Widzew to wydarzenie, którym od miesięcy żyje cała piłkarska Łódź. Niestety, tegoroczne derby Łodzi odbyć mają się bez udziału publiczności. Na szczęście, mecz kolejki I ligi transmitowany będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie. Gdzie oglądać mecz ŁKS - Widzew?

DERBY ŁODZI NA ŻYWO W TV

Jak inne mecze I ligi, derby Łodzi 2021 transmitowane będą w telewizji Polsat Sport. Transmisja meczu ŁKS - Widzew, rozpocznie się o godz. 12.30. Samo spotkanie zaczyna się 10 minut później, czyli o godz. 12.40.

Polsat Sport, w którym zobaczyć można derby Łodzi 2021 dostępny jest w ofercie telewizji kablowych oraz na platformach cyfrowych.

To już kolejne derby Łodzi, które będziemy mogli obejrzeć w tej stacji. Polsat Sport relacjonował już m.in. derby z rundy jesiennej, kiedy to ŁKS pokonał Widzew na wyjeździe 2:0.

DERBY ŁODZI ONLINE

Również ci, którzy nie mają Polsatu Sport, a posiadają za to dostęp do internetu, będą mogli obejrzeć mecz ŁKS - Widzew. Spotkanie transmitowane będzie na należącej do Polsatu platformie ipla.tv.

Kto zwycięży w meczu ŁKS - Widzew? To pytanie zadają sobie wszyscy łódzcy kibice. Wprawdzie ŁKS znajduje się wyżej w tabeli niż rywale, to jednak bilans ostatnich spotkań wypada lepiej dla Widzewa. Czy Widzew wygra derby Łodzi 2021? Czy może trzy punkty zostaną na al. Unii? O tym przekonamy się już w sobotę, 6 marca!

Raport z Anteny 05.03