Letnie półkolonie w EC1 w Łodzi się odbędą! Jakich atrakcji moga spodziewać się uczestnicy?

2021-05-20 12:05
Półkolonie w EC1 w Łodzi
Autor: K Baryga

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! EC1 w Łodzi ​Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi zorganizuje półkolonie dla dzieci! Jakich atrakcji mogą się spodziewać uczestnicy?

Kreatywne zabawy w laboratorium, tworzenie wulkanów i ​eksperymenty szalonych naukowców.Centrum Nauki i Techniki w Łodzi będzie organizować wakacyjne półkolonie. Jakich atrakcji mogą się spodziewać uczestnicy?

Podczas naszych półkolonii w razie upałów „wywołamy zimę w lecie” i pobawimy się sztucznym śniegiem. Czasami „polecimy w kulki” ucząc się jak robi się bubble tea albo lody w kształcie kuleczek. Dla poszukiwaczy skarbów i odkrywców geologicznych tajemnic mamy prawdziwe mini wykopaliska (ze „szczątkami dinozaurów” i ukrytymi klejnotami). Aby tajemnica nie wyszła na jaw zbyt wcześnie informację i mapy przygotujemy niewidzialnym albo znikającym atramentem. Sprawdzimy też jakiego koloru naprawdę jest trawa, a z pięknych liści wykonamy niepowtarzalny, artystyczny magnesik na lodówkę – na pamiątkę naszych wspólnych odkryć. Nasze półkolonie dzielą się na turnusy ale jeśli chcecie być z nami częściej niż raz w ciągu wakacji, mamy dobre wiadomości! Przygotowaliśmy kilka różnorodnych programów półkolonii. Zawsze znajdzie się na nich coś ciekawego - odpowiada Paweł Barczyński - jeden z organizatorów.

Szczegółowe informacje i harmonogram można znaleźć na stronie www.ec1lodz.pl.​​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE