Znana sieć spożywcza obniża ceny po 21:00. Można liczyć na 50 proc. rabaty

i

Autor: pixabay

Zakupy

Znana sieć spożywcza obniża ceny po 21:00. Można liczyć nawet na 50 proc. rabatu!

2023-03-24 15:48

Kupuję, nie marnuję - to akcja znanej sieci spożywczej, mająca na celu przeciwdziałanie marnowaniu żywności. Codziennie po godzinie 21:00 klienci Lidla mogą liczyć na duże rabaty, sięgające 50 proc.

Kupuję, nie marnuję

Nie wszyscy klienci wiedzą, że w sklepach Lidla po godzinie 21:00 zmieniają się ceny. Sieć chce zapobiec marnowaniu żywności, dlatego wdrożyła swój autorski projekt "Kupuję, nie marnuję". Dzięki temu jedzenie, zamiast trafić na śmietnik, jest sprzedawane za półdarmo. 

Lidl po 21:00 zmienia ceny. Co można kupić za półdarmo?

W ramach akcji "Kupuję, nie marnuję" ceny niektórych produktów są obniżane o 50 proc. Chodzi przede wszystkim o artykuły z "Piekarni w sercu Lidla". Każdego dnia po godzinie 21:00 słone oraz słodkie przekąski są przeceniane o połowę, natomiast w soboty, po których nie ma niedziel handlowych, obniżane są ceny chlebów, bułek i bagietek. Na takie same promocje można liczyć w ostatnie dni handlowe przed świętami. 

Poza artykułami z piekarni Lidla obniżane są też ceny innych produktów, które mają krótki termin ważności. Wszystkie przecenione towary są oznaczane hasłem akcji "Kupuję, nie marnuję".

Gigantyczna kolejka do Lidla w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE