bełchatów. wlazły

i

Autor: PGE Skra Bełchatów

Kto zostanie nowym prezesem Skry Bełchatów? Jest kilku znanych kandydatów

2023-03-03 10:29

Po zwolnieniu poprzedniego prezesa PGE Skry Bełchatów, już trwają poszukiwania następnego. Grono potencjalnych kandydatów jest naprawdę zacne. Wśród nich są zawodnicy, którzy znają ten sport jak własną kieszeń.

Natura nie lubi próżni… podobnie mają kluby siatkarskie. Dopiero co ze stanowiskiem prezesa PGE Skry Bełchatów pożegnał się Konrad Piechocki, a już istnieje lista jego potencjalnych zastępców.

Jednak zanim wyłoni się nowy prezes, klub musi jakoś funkcjonować. Dlatego na tymczasowego prezesa powołano człowieka, który bardzo dobrze zna klub i już funkcjonuje w jego strukturach.

Kto zostanie nowym prezesem Skry Bełchatów?

Według informacji polsatsport.pl, w gronie kandydatów znajduje się trzech byłych siatkarzy Skry: Jacek Pasiński, Marcin Możdżonek i Mariusz Wlazły. Ponoć na tę chwilę największe szanse ma mieć Wlazły, czyli legenda klubu, z którym pożegnał się w 2020 roku.

Listę ma domykać jeszcze jeden siatkarz – Zbigniew Bartman. W programie "Misja Siatka", zapytano go o chęci objęcia tego stanowiska. Jak sam stwierdził, byłby dobrym kandydatem ze względu na ogromną wiedzę o siatkówce, którą nabył przez lata zawodowego jej uprawiania. Informacje przekazuje Dziennik Łódzki.

Polonez dla Łodzi. Zatańczyli maturzyści i pozostali mieszkańcy miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE