KRWAWA RODZINNA AWANTURA na Piłsudskiego! Z nożem rzucił się na żonę i pasierba! [ZDJĘCIA]

2021-02-22 15:31 fed
Krwawa awantura na Piłsudskiego
Autor: mat. policji

Poranił nożem dwie osoby i próbował uciec przed policjantami! Resztę życia w więzieniu spędzić może 54-letni mężczyzna, który podczas wspólnej konsumpcji alkoholu, w pewnym momencie rzucił się z nożem na żonę i jej syna. Sprawca uciekł ale już po dwóch godzinach został schwytany przez łódzkich policjantów.

Dramatyczne wydarzenia miały miejsce 17 lutego, w jednym z mieszkań na al. Piłsudskiego w Łodzi. Około godz. 14, policjanci otrzymali wezwanie: pod tym adresem doszło do uszkodzenia ciała dwóch osób. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, zobaczyli mężczyznę i kobietę pokrytych krwią. Natychmiast wezwali pogotowie. Kobieta i jej 22-letni syn zostali przewiezieni do szpitala.

- Wstępnie ustalono, że sprawcą jest mąż kobiety, który podczas wspólnego spożywania alkoholu, nagle stał się agresywny, zaczął jej ubliżać - czytamy w policyjnym komunikacie. - Później zaatakował żonę i po przewróceniu dźgnął ją nożem w stopę. Kiedy w obronie matki stanął jej 22-letni syn, 54-letni ojczym, zadał i jemu ciosy nożem, w okolice podbrzusza. Po wszystkim uciekł z mieszkania.

Policjanci natychmiast ruszyli w pościg za sprawcą. Bardzo szybko - bo po ok. dwóch godzinach - wytropili 54-latka. Mężczyzna szedł ulicą w podłódzkiej miejscowości.

- Czuć było od niego silną woń alkoholu, badanie wykazało ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie - informują policjanci. - Został zatrzymany.

Jak się okazało, mężczyzna ma bogatą kartotekę, w przeszłości wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu, grozi mu dożywocie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z VI Komisariatu Policji.

KRWAWA RODZINNA AWANTURA na Piłsudskiego! Z nożem rzucił się na żonę i pasierba! [ZDJĘCIA]
Autor: mat. policji
Raport z anteny 22.02, godz.10