Strzelce Małe. Strażacy znowu zastępowali pogotowie. Karetka przyjechała po 30 minutach

i

Autor: Alexander Heeb/cc0/pixabay DZIECKO nie żyje, bo nie było wolnej karetki? Sprawa trafiła do prokuratury

Koronawirus w Łódzkiem 26.04.21. Znaczny spadek liczby zachorowań! Ile zakażeń w Łódzkiem?

2021-04-26 10:48

Koronawirus w Łódzkiem. W poniedziałek, 26 kwietnia, po godz. 10, Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane dotyczące liczby zakażeń. Czy dziś odnotujemy kolejny spadek liczby zachorowań? Jak wygląda sytuacja w regionach? Ile zakażeń w Łódzkiem? Śledź z nami najbardziej aktualne dane z Ministerstwa Zdrowia!

Koronawirus w Łódzkiem 26.04.21

3451 nowych zakażeń - w poniedziałek, 26 kwietnia, Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane dotyczące pandemii koronawirusa w Polsce. Zmarły 22 osoby.

Najwięcej przypadków z województw: śląskiego - 565, mazowieckiego - 506, dolnośląskiego - 330.

W niedzielę, 25 kwietnia, Ministerstwo Zdrowia podało, że zakażenie koronawirusem potwierdzono u 7 tys. 219 kolejnych osób, najwięcej przypadków wykryto na Śląsku - 1 tys. 85. Zmarło 193 chorych z COVID-19.

Ile zakażeń w Łódzkiem? Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 247 przypadkach w Łódzkiem. W niedzielę, w regionie odnotowano 496 przypadków.

Koronawirus. Kiedy powrót dzieci do szkół?

Od poniedziałku, dzieci z klas I-III z jedenastu województw rozpoczęły naukę hybrydową. Kiedy do szkół wrócą pozostałe roczniki? Wypowiedział się na ten temat Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki

Minister pytany o to, jak w najbliższych tygodniach będzie wyglądać powrót kolejnych roczników uczniów do nauki stacjonarnej, odparł, że to "zależy od czynników pandemicznych, od tego, jak będzie się prezentowała krzywa spadkowa dynamiki koronawirusa".

- Ostatnie tygodnie napawały optymizmem, dlatego przez ostatnie tygodnie głosiłem tezę, że kwiecień jest tym miesiącem, w którym jest szansa przynajmniej na stopniowy powrót dzieci nauki stacjonarnej – powiedział.

Raport z anteny 23.04, godz.10