dawne przedmioty

i

Autor: Wikipedia

quiz

Kiedyś używał ich niemal każdy. Sprawdź, jak dobrze znasz nazwy zapomnianych przedmiotów [QUIZ]

2023-12-07 15:57

Z biegiem lat, wiele przedmiotów, które kiedyś miał niemal każdy w swoim domu, staje się niepotrzebnych. Mamy nowoczesne technologie, które opanowały cały świat. Pamiętasz jeszcze chociażby prodiż, dyskietkę czy tarę? To quiz dla Ciebie! Sprawdź, czy uda się zebrać komplet punktów.

Obecnie świat wciąż udoskonala się technologicznie, ale nie zawsze tak było. Teraz co chwilę wychodzi nowy telefon, laptop czy samochód, ale były czasy, kiedy latami używało się ciągle tego samego. Kto jeszcze pamięta czym był magiel czy koromysło? W tej chwili nawet ciężko młodym osobom powiedzieć, czym były dyskietki. Jesteś fanem starych przedmiotów? Dobrze się składa. Przygotowaliśmy quiz dotyczący nazw obiektów, które już poszły w niepamięć. Odpowiedzi na te pytania znają tylko nieliczni. Sprawdź, czy się do nich zaliczasz. Powodzenia!

Kiedyś używał ich niemal każdy. Sprawdź, jak dobrze znasz nazwy zapomnianych przedmiotów

Pytanie 1 z 11
1
gramofon
Pierwsze żony i mężowie celebrytów. Pamiętacie jeszcze te pary?

To będzie prawdziwy horror! W Łodzi odbędzie się Noc Upiorów

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE