Kina otwarte w Łodzi? Nie wszystkie kina w Łodzi będą czynne! Gdzie do kina w walentynki?

i

Autor: Pixabay.com

Otwarte kina w Łodzi 1 marca 2021. Nie wszystkie kina w Łodzi są już czynne! Gdzie do kina w Łodzi? Sprawdź!

2021-03-01 10:55

Rząd łagodzi obostrzenia i zezwala na otwarcie kin. Czy to oznacza, że w ten weekend będziemy mogli w Łodzi zobaczyć szeroki wybór filmów na dużym ekranie? Niestety nie. Nie wszystkie kina w mieście będą otwarte.

Fani kina mieli pod koniec ubiegłego tygodnia powody do radości. Na piątkowej konferencji prasowej, rząd ogłosił poluzowanie obostrzeń.

Premier Morawiecki poinformował, że od 12 lutego nastąpi otwarcie hoteli i miejsc noclegowych do 50 proc. obłożenia łóżek.

- Podobnie z kinami i teatrami - też otwarcie do 50 proc. dostępnych miejsc - mówił szef rządu, dodając, że dopuszczona będzie też aktywność sportowa na terenach otwartych.

Jak się okazuje, nie oznacza to jednak, że w weekend otwarte zostaną wszystkie kina w Łodzi.

- 50 procent w reżimie sanitarnym gwarantuje rentowność kina, ale wcale nie tak łatwo otworzyć się w ciągu tygodnia – mówił nam Sławomir Fijałkowski, szef kina Charlie w Łodzi. - Kino to rynek powiązany z ofertą dystrybutorów. Może być tak, że kina będą mogły się otworzyć, ale nie będą miały co zagrać...

Sprawdziliśmy, które kina w Łodzi będą otwarte. Przejdź do galerii, by zobaczyć listę!

Akcja CBŚP. Zatrzymania gangsterów w Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE