Już w sobotę w łódzkim zoo odbędzie się impreza Halloweenowa!

2021-10-25 15:50
Halloween
Autor: pixabay.com

Gdzie żyły pradawne leniwce wielkości słonia? Dlaczego wymarły mamuty? O tym będzie można dowiedzieć się podczas halloweenowej imprezy w łódzkim ogrodzie zoologicznym. W sobotę łodzianie dowiedzą się też o zagrożonych gatunkach

Warsztaty z robienia świeczek czy zabawa w archeologa.Już w sobotę w łódzkim ogrodzie zoologicznym będzie można wziąć udział w imprezie halloweenowej!

- Zachęcamy do przebierania, bo na najlepszych halloweenowych przebierańców będzie czekać specjalna nagroda — zachęca Michał Gołędowski z łódzkiego zoo. - W sobotę zwierzaki dostaną specjalne halloweenowe prezenty — dodaje.

- Tematem przewodnim imprezy będą wymierające gatunki zwierząt — opowiemy jak je chronić i jak ogrody zoologiczne przyczyniają się do ochrony zwierząt — mówi Piotr Tomasik z łódzkiego zoo.

Impreza odbędzie się w sobotę od 9:30 do 16. Warsztaty będą prowadzone w ogrzewanych pawilonach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE