Joga, Tai-chi i spacery po parkach! Ruszają bezpłatne zajęcia!

2020-06-26 17:07
Zajęcia z Zielona Łodzią
Autor: NK

Nartorolki, Tai-chi i spacery po parkach. To tylko niektóre z wakacyjnych propozycji przygotowanych przez Zieloną Łódź.

Pierwsze zajęcia ruszają już w ten weekend. Przez całe wakacje można skorzystać z cyklicznych zajęć sportowych, np.: z jogi, capoeira, tai-chi, fitness, zumba, bule, nordic walking. Prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów zachęcających do uprawiania sportu. 

- Ten sport jest dla wszystkich bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Ćwicząc tai chi uczymy się technik pracy z ciałem, umysłem i duchem prowadzących do wewnętrznej harmonii, równowagi, do zdrowia i dobrego samopoczucia. Ćwiczenia są tak pomyślane by opóźnić procesy starzenia i jak najdłużej utrzymać młodość. Zajęcia prowadzone są w parku Źródliska w każdą sobotę i niedzielę od godz. 15.00 zachęca Jan Frąckiewicz instruktor.

W wakacje będzie można się też porozciągać. Z zajęć można skorzystać m.in w parku na Zdrowiu w każdą niedzielę

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich. Zarówno już ćwiczących jogę i początkujących. Co zabrać ze sobą? Matę, koc lub duży ręcznik, wygodny sportowy strój, butelkę wody mineralnej, przyda się też maseczka - mówi Ita Warmińska instruktorka.

Organizacja wydarzeń zależna jest od pogody.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE