Jarmark Świąteczny na Piotrkowskiej

i

Autor: UMŁ

Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej otwiera się już 26 listopada!

2021-11-23 19:04

Bujne choinki, wyroby z różnych stron świata i liczne wydarzenia towarzyszące. To tylko kilka atrakcji świątecznych przygotowanych na Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej w Łodzi. Odwiedzający będą mogli w pełni poczuć magiczny klimat.

Zeszłoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy  był jednym z niewielu Jarmarków w Polsce, jego sukces i bardzo pozytywny odbiór sprawił, iż tegoroczna edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku ulica Piotrkowska znów zamieni się w magiczny, świąteczny zakątek pachnący choinkowym lasem, piernikami i świątecznymi specjałami. Tradycyjne wędliny, chleby, wypieki świąteczne czy urocze  pierniki to dopiero początek. Piękne ozdoby, bujne choinki, pyszne grzane wino, wspaniałe sery, wyroby z  różnych stron świata w połączeniu z ozdobami i iluminacjami świetlnymi uzupełnionymi wydarzeniami z domku świętego Mikołaja zbudują wyjątkowy klimat świąt. Jarmark to idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów, wyjątkowej biżuterii czy rękodzieła z różnych stron świata. Tradycyjne smaki, produkty lokalne i regionalne przeplatać się będą z nowoczesnymi smakami i potrawami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jarmark to także wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, udziału w animacjach, występach. Bogaty program Jarmarku, świąteczne wesołe miasteczko, wioska św. Mikołaja i piernikowa chatka będą pięknym tłem do świątecznych pokazów i występów przy kominku.

W każdy weekend jarmarku na najmłodszych czekać będą animatorzy i postaci świąteczne z bogatym programem zabaw, pokazów i animacji, a rodzicom czas umilać będą lokalni artyści wykonujący najpiękniejsze kolędy i przeboje świąteczne.

Najciekawsze wydarzenia zaplanowane na tegoroczny Jarmark to:

28.11.2021 Jarmark jak z bajki- koncert bajkowych piosenek połączony ze spotkaniem z bohaterami najpiękniejszych bajek

04.12.2021 Skiba Show czyli Mikołajkowy program Krzyśka Skiby, znanego nie tylko z Big Cyca

(świąteczny program animacji z przymrużeniem oka)

05.12.2021 MrBeat wykonujący utwory zespołu The Beatles oraz najpiękniejsze utwory świąteczne

Jarmarkowe Mikołajki

11.12.2021 Jacek Kawalec Show- muzyczne spotkanie z Jackiem Kawalcem

12.12.2021 Ola & Szewcu Acoustic najpiękniejsze przeboje w nowych aranżacjach

18.12.2021 Koncert Manolo Cafe

19.12.2021 2m Acoustic Trio świąteczny koncert

Zapraszamy też do wspólnego czytania bajek przy świątecznym kominku, spotkania z Mikołajem, świąteczne spektakle dla dzieci

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Łódź. Andrzej Chyra ma swoją gwiazdę na Piotrkowskiej!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE