Gorrrący Dzień Dziecka w Termach Poddębice. Atrakcji nie zabraknie!

2022-05-25 8:34
Gorrrący Dzień Dziecka w Termy Poddębice. Atrakcji nie zabraknie!
Autor: pexels.com

Wielkimi krokami zbliża się, wyczekiwany przez wszystkie maluchy, Dzień Dziecka! Gdzie zabrać dzieciaki, by miały prawdziwą frajdę? Jeżeli wciąż szukasz pomysłu, Termy Poddębice mają dla ciebie świetną propozycję. W dniach 1-3 czerwca na plaży odbędzie się Termalny Dzień Dziecka. Szczegóły poniżej.

Dzień dziecka nie musi oznaczać kolejnej zabawki, która po kilku dniach zostanie porzucona w kąt. O wiele lepszym pomysłem będzie dzień pełen atrakcji. Tych z pewnością nie zabraknie na plaży przy Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termach Poddębice, gdzie zaplanowano Termalny Dzień Dziecka. W dniach 1-3 czerwca na dzieciaki czekać będą:

  • ogromny plac zabaw,
  • wodne kule,
  • dmuchańce
  • tor przeszkód,
  • tyrolka i demolka,
  • animacje wodni szczudlarze,
  • malowanie twarzy,
  • pyszności od restauracji Indian Burger.

Przez trzy dni, w godzinach od 10.00 do 20.00, dzieci do 16. roku życia będą mogły nieodpłatnie korzystać z przygotowanych atrakcji. Z kolei wejście na baseny termalne jedynie za złotówkę!

Gorrrący Dzień Dziecka w Termy Poddębice. Atrakcji nie zabraknie!
Autor: materiały promocyjne

Termy Poddębice zapraszają

Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termy Poddębice wykorzystuje naturalne wody geotermalne. Tworzy je 7 basenów zewnętrznych i wewnętrznych o łącznej powierzchni lustra wody ok. 2300 m2. Moc pozytywnych emocji uzupełniają pełne relaksacyjnych doznań strefy saun oraz strefa SPA. Kompleks wyróżniają nigdzie indziej niespotykane rozwiązania dla osób starszych i niepełnosprawnych. Specjalnie wydzielone strefy szatniowe, natryski, toalety, pochylnie basenowe, wysięgniki, wózki, poręcze, pochwyty i wiele innych. Wszystko po to, aby przestrzeń kompleksu Termy Poddębice była w pełni dostępna i przyjazna dla każdego.

Więcej informacji o Termach Poddębice znajdziesz na stronie internetowej https://www.termy.poddebice.pl/ oraz fanpage’u. Do zobaczenia! Poddębice, ul. Mickiewicza 19.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE