Gorrrący Dzień Dziecka w Termy Poddębice. Atrakcji nie zabraknie!

i

Autor: pexels.com

Gorrrący Dzień Dziecka w Termach Poddębice. Atrakcji nie zabraknie!

2022-05-25 8:34

Wielkimi krokami zbliża się, wyczekiwany przez wszystkie maluchy, Dzień Dziecka! Gdzie zabrać dzieciaki, by miały prawdziwą frajdę? Jeżeli wciąż szukasz pomysłu, Termy Poddębice mają dla ciebie świetną propozycję. W dniach 1-3 czerwca na plaży odbędzie się Termalny Dzień Dziecka. Szczegóły poniżej.

Dzień dziecka nie musi oznaczać kolejnej zabawki, która po kilku dniach zostanie porzucona w kąt. O wiele lepszym pomysłem będzie dzień pełen atrakcji. Tych z pewnością nie zabraknie na plaży przy Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termach Poddębice, gdzie zaplanowano Termalny Dzień Dziecka. W dniach 1-3 czerwca na dzieciaki czekać będą:

  • ogromny plac zabaw,
  • wodne kule,
  • dmuchańce
  • tor przeszkód,
  • tyrolka i demolka,
  • animacje wodni szczudlarze,
  • malowanie twarzy,
  • pyszności od restauracji Indian Burger.

Przez trzy dni, w godzinach od 10.00 do 20.00, dzieci do 16. roku życia będą mogły nieodpłatnie korzystać z przygotowanych atrakcji. Z kolei wejście na baseny termalne jedynie za złotówkę!

Gorrrący Dzień Dziecka w Termy Poddębice. Atrakcji nie zabraknie!

i

Autor: materiały promocyjne

Termy Poddębice zapraszają

Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termy Poddębice wykorzystuje naturalne wody geotermalne. Tworzy je 7 basenów zewnętrznych i wewnętrznych o łącznej powierzchni lustra wody ok. 2300 m2. Moc pozytywnych emocji uzupełniają pełne relaksacyjnych doznań strefy saun oraz strefa SPA. Kompleks wyróżniają nigdzie indziej niespotykane rozwiązania dla osób starszych i niepełnosprawnych. Specjalnie wydzielone strefy szatniowe, natryski, toalety, pochylnie basenowe, wysięgniki, wózki, poręcze, pochwyty i wiele innych. Wszystko po to, aby przestrzeń kompleksu Termy Poddębice była w pełni dostępna i przyjazna dla każdego.

Więcej informacji o Termach Poddębice znajdziesz na stronie internetowej https://www.termy.poddebice.pl/ oraz fanpage’u. Do zobaczenia! Poddębice, ul. Mickiewicza 19.