Sieć sklepów Aldi będzie dowozić do domów klientów gorącą pizzę

i

Autor: Aldi UK / mat. prasowe Sieć sklepów Aldi będzie dowozić do domów klientów gorącą pizzę

Świat

Gorąca pizza z dostawą do domu. Sieć sklepów Aldi uruchamia nową usługę

2023-09-27 15:29

Sieć sklepów Aldi będzie dowozić do domów klientów gorącą pizzę. Co więcej, dostawa będzie darmowa. Na razie usługa zostanie uruchomiona tylko w Wielkiej Brytanii. „Wysokiej jakości składniki i przystępna cena bez wątpienia zmienią wyobrażenie ludzi o pizzy z supermarketu” – zapowiadają przedstawiciele sieci.

Popularna sieć sklepów Aldi zapowiedziała uruchomienie nowej usługi w Wielkiej Brytanii. Już od 3 października mieszkańcy Manchesteru, Edynburgu i Cardiff będą mogli zamówić gorącą pizzę z dostawą do domu. Tydzień później nowa oferta „Ultimate Takeaway” będzie dostępna też w pozostałej części Wielkiej Brytanii.

Aldi nie ukrywa, że nowa usługa inspirowana jest ofertą sieci pizzerii Domino’s, ale ma być od niej tańsza nawet o 83 proc. Za pizzę z Aldi z dostawą do domu trzeba będzie zapłacić 3,99 GBP. Co istotne, nie będzie przy tym pobierana opłata za dowóz – dostawa będzie darmowa. Jedynym ograniczeniem będzie możliwość zamówienia pod jeden adres maksymalnie dwóch pizz. Dla porównania, pizza z sieci Domino’s kosztuje 20,99 GBP plus 2,50 GBP za dowóz.

Oferta „Ultimate Takeaway” obejmuje 3 smaki pizzy:

  • The Meaty One (z kiełbasą i klopsikami)
  • The Banger (z chorizo i kiełbasą)
  • The Texas Style BBQ Chicken & Bacon (z pikantnym sosem BBQ, kurczakiem i wędzonym boczkiem)

- W obliczu gwałtownie rosnących cen dań na wynos, jesteśmy podekscytowani możliwością zaoferowania klientom pysznej pizzy za ułamek ceny drogich sieciówek - mówi Julie Ashfield, dyrektor zarządzająca ds. zakupów Aldi UK. - Wysokiej jakości składniki i przystępna cena produktów „Ultimate Takeaway” bez wątpienia zmienią wyobrażenie ludzi o pizzy z supermarketu.

Na pewno znasz te potrawy. Czy wiesz, jak wymawia się ich nazwy?

Pytanie 1 z 10
Włoskie kluseczki GNOCCHI wymawiamy:
Jak powstaje mistrzowska pizza? Wojciech Madyś | Tak trzeba żyć #21 Eska Rock
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE