ESKA Dowozi w Łodzi! W piątek ostatnie ESKA Boxy trafiły do mieszkańców miasta!

2021-05-28 16:36
Eska Dowozi w Łodzi 28.05
Autor: NW

„ESKA Dowozi w Łodzi!”. Za nami trzy tygodnie lokalnej akcji programowo - promocyjnej Radia ESKA. Spotkaliśmy super ludzi i... dowieźliśmy mnóstwo szamki i gadżetów! Zobaczcie, jak przebiegała nasza akcja!

Piątek, 28 maja, był ostatnim dniem akcji ESKA Dowozi. Dzisiaj odwiedziliśmy chłopaków którzy naprawiają hulajnogi miejskie. W przerwie od pracy zjedzą burgerki od Cochise Burger!

Przez trzy tygodnie naszej akcji dowieźliśmy dużo pysznego jedzenia i jeszcze więcej pozytywnej energii! To była prawdziwa frajda spotkać się z Wami!

Przedostatniego dzień naszej akcji! Byliśmy u Olgi, która pracuje w Urzędzie Skarbowym. Mają tam bardzo dużo pracy w związku z pandemią i rozliczaniem pitów. Przyda im się więc dużo energii!

W środę, 26 maja odwiedziliśmy Krzyśka, informatyka który pracuje w sądzie. Strzeliliśmy sobie fotkę na popularnej fontannie i dostarczyliśmy burgerki.

We wtorek, odwiedziliśmy Kubę, który pracuje na pl. Wolności i tak bardzo lubi swojego szefa i współpracowników, że postanowił załatwić dla nich obiad! Przyjechaliśmy i w ten deszczowy dzień zaraziliśmy go pozytywną energią.

To już 11. dzień naszej akcji! Dzisiaj odwiedziliśmy Olę która pracuje w szpitalu MSWIA. Na obiad zaserwowaliśmy burgery a okazało się, że dla dziewczyn jest to tez śniadanie!

W piątek, 21 maja. Dzisiaj odwiedziliśmy panie windykatorki! Mówiły ze są głodne dobrego jedzenia i pieniędzy! Postanowiliśmy pomoc im w tym pierwszym i przywieźliśmy burgery od Cochise Burger!

Dziewiątego dnia naszej akcji odwiedziliśmy inżynierów którzy zajmują sią automatyką. Siedzą zamknięci i głodni bo zajmują się kończeniem bardzo ważnego projektu!

W środę, 19 maja, odwiedziłyśmy Lidkę, która pracuje w biurze rachunkowym. Zawsze pod koniec miesiąca jest dużo pracy i nie ma czasu żeby zjeść lunch. Dlatego nadeszłyśmy z pomocą! Przywiozłyśmy dziewczynom burgery od Cochise Burger i dużo energii wraz z Eskoboxem!

Siódmego dnia naszej akcji odwiedziliśmy Sebastiana który pokazał nam swoją siłownię w podziemiach. Zawieźliśmy mu burgery od Cochise Burger bo przed treningiem potrzebował dużo energii

W poniedziałek pojechałyśmy do Maćka, który pracuje w warsztacie samochodowym. Chłopaki byli bardzo głodni, bo w poniedziałki zawsze jest dużo pracy. Odeszli na chwilę od aut, zbiliśmy piątkę i zgarnęli burgery od Cochise Burger.

W piątek odwiedziliśmy Agatę, która prowadzi salon piękności dla psów i kotów. Dzisiaj miała dużo pracy: trzeba było ostrzyc shih tzu czy pomeraniana.

W przerwie wpadliśmy do niej dowieźć burgery od Cochise Burger. Wyprzytulałyśmy tez pieski

W czwartek byliśmy na Teofilowie! Burgery dostarczyliśmy trzem dziewczynom, które cały czas siedzą przed komputerami i nie mają czasu zjeść. Ich praca jest tak zajmująca, że nie mają nawet chwili na to, by skorzystać z leżaków stojących przed ich firmą. My za to skorzystaliśmy z nich z przyjemnością!

W środę byliśmy u Roberta i psa corgi Rubi! Odwiedziliśmy ich w Parku Poniatowskiego bo byli na długim spacerze.

Robert zgarnął burgerki dla siebie i swojej dziewczyny która głodna wróci z pracy a my wyściskałyśmy Rubi!

We wtorek poznaliśmy Grzegorza, który jako jeden z nielicznych nie może pracować na home office, dlatego postanowiliśmy poprawić mu humor i przywieźć mu lunch do pracy!

Burgerów nie zabrakło też dla przyjaciół Grzesia, którzy podzielają jego los i pracują w ogromnym budynku przy ulicy Lodowej w Łodzi.

Podczas pierwszego dnia akcji ESKA Dowozi, poznaliśmy Magdę. Jest studentką i pracuje w szpitalu im. Bieganskiego jako opiekun medyczny. Przywiozłyśmy lunch dla niej i jej przyjaciół.

Wy możecie być następni! Słuchajcie nas na 90,1 FM i zgarniajcie nagrody!

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Łódź 90,1FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Łódź. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Łodzi i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE