Dzień Dziecka w ZOO Borysew! Moc atrakcji dla najmłodszych

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Dzień Dziecka w ZOO Borysew! Moc atrakcji dla najmłodszych

2023-06-01 8:21 Materiał sponsorowany

ZOO Borysew zaprasza najmłodszych mieszkańców na dzień pełen atrakcji. W sobotę, 3 czerwca na terenie kompleksu żaden maluch nie będzie się nudzić. Wśród atrakcji, które będą czekać na przybyłych gości, będzie Miasteczko ESKOWE. Co jeszcze zaplanowano z okazji Dnia Dziecka? Szczegóły znajdziecie poniżej!

ZOO Borysew zaprasza na Dzień Dziecka, który jak zwykle przypada 1 czerwca, jednak wielkie świętowanie przeniesiono na sobotę, 3 czerwca. Co przygotowano dla najmłodszych?

W tym roku główną atrakcją dla dzieci będzie... Miasteczko ESKOWE, w którym gwarantowana jest wyśmienita zabawa. Do dyspozycji maluchów będą pufy i leżaki, na których będą mogły odpocząć między zaplanowanymi przez animatorów zabawami. Dodatkowo każdy będzie mógł stać się jednym z członków Radia ESKA i dać pomalować sobie twarz w barwach radia.

- Z okazji tak wyjątkowego święta nie mogło zabraknąć również baniek mydlanych, które są uwielbiane przez wszystkich milusińskich. Będą także radiowe gadżety oraz słodkości, które będzie mógł zgarnąć każdy - mówią nam organizatorzy.

Szczegółowe informacji o cenie biletów oraz godzinach otwarcia na stronie ZOO Borysew.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE