Dwa ferrari rozbiły się o ogrodzenie tego samego domu. Szkoda to prawie 3,5 mln zł

i

Autor: Osimo Siamo Noi/Facebook

Dwa ferrari rozbiły się o ogrodzenie tego samego domu. Szkoda to prawie 3,5 mln zł. Mamy nagranie

2023-03-05 14:35

Tak spektakularnego wypadku drogowego nigdy nie wyobraziliby sobie właściciele domu w miejscowości Osimo koło Ankony we Włoszech. Na ogrodzenie ich posiadłości wpadły, jeden po drugim, dwa ferrari. Wartość rozbitych samochodów to 700 tysięcy euro, czyli 3 293 080 złotych. Kierowcy obu pojazdów mają niegroźne obrażenia.

Wypadek zarejestrowano na kamerach monitoringu domu, stojącego w pobliżu zakrętu na drodze. Widać na nim dwa pędzące ferrari - niebieskie i czerwone. Oba wypadły z drogi na zakręcie i z ogromnym impetem, lecąc w powietrzu wpadły na ogrodzenie w odległości kilku metrów od siebie.

Zdjęcia oraz nagranie pojawiły się na facebookowym profilu Osimo Siamo Noi.

Lokalne media z regionu Marche informują, że kierowcami obu rozbitych luksusowych aut byli zagraniczni turyści, przebywający tam na urlopie: Belg i Holender. Odnieśli niegroźne obrażenia.

Gnał ferrari 220 km/h, choć nie miał prawa jazdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE