czekamy na was!

Dołącz do zespołu Eska Summer City! Nabór wciąż trwa!

2024-05-14 12:23

Dołącz do naszego wakacyjnego zespołu. Eska Summer City poszukuje ludzi z pozytywną energią! Jeśli masz dużo pozytywnej energii, lubisz ludzi, nie masz planów na wakacje i uwielbiasz nasze radio, to jest oferta dla Ciebie! Nabór wciąż trwa. Sprawdź, jak się zgłosić i jak udział w akcji wspominają nasi reporterzy.

Eska Summer City. Czym jest akcja?

Eska Summer City to akcja, która rozkręca Wasze imprezy, podróżuje po całym województwie, miło spędza z Wami czas, rozdaje gadżety, a przy tym dobrze się bawi.

O akcji Eska Summer City opowie Wam nasz reporter, Daniel Tekliński, który właśnie od tej akcji rozpoczął swoją przygodę z Eską.

"Powiem tak - chciałbym, żeby Eska Summer City trwało cały rok! Całe założenie akcji jest takie, że mamy się po prostu dobrze bawić i tak zawsze było. Może na początku małe trudności sprawiały mi ramy czasowe, bo to bardzo ciężkie, by się wyrobić w odpowiednim czasie, specjalnie dla Was musieliśmy nadawać z różnych części Łodzi, bywało nerwowo, korki, pogoda, ale wiadomo - im więcej jeździliśmy, tym więcej doświadczenia złapałem i można powiedzieć, że wszystko od początku do końca robiliśmy na luzie i przy tym dobra zabawa. (...) To co najciekawsze w tej pracy to z pewnością kontakt z ludźmi, nigdy nie wiesz, kogo spotkasz, na kogo trafisz. Zawsze jest bardzo ciepło, to nam zawsze dawało duży fun!" - mówi Daniel w rozmowie z Kingą Barygą.

A jak ta praca wygląda w praktyce?

"Zwykle danego dnia spotykamy się po południu, zbieramy gadżety z naszej redakcji i po prostu ruszamy na miasto. Często zaczynamy właśnie od Piotrkowskiej, tam z Wami rozmawiamy, jak Wam mijają wakacje, co ciekawego robiliście, a czasami mamy dla Was zadania. W ciągu dnia jesteśmy w stanie pojawić się w trzech, czterech miejscach, dlatego po prostu najlepiej nasłuchiwać, gdzie jesteśmy i jest duża szansa, że się spotkamy. Dla tych, którzy spotkają nas na mieście i być może będą bali się podejść, uspokajam - pytania nie są trudne, zwykle to bardziej przyjacielska rozmowa, jest fajnie, miło i przyjemnie, a do tego dostaniecie jakiś gadżecik." - wyjaśnia nasz reporter.

Andrzej Pinkowski to także reporter, który jeździ z nami w Eska Summer City i ma już porządny staż za sobą.

"To nie pierwszy raz, ale już nie mogę się doczekać każdego kolejnego. Od 10 lat pracuję z Esce Łódź, za każdym razem było inaczej, trochę inne miejsca, inni ludzie i za każdym razem wyjątkowa energia, która pojawia się u słuchaczy czy łodzian, których spotykamy" - mówi Andrzej Pinkowski.

Trzeba jeszcze powiedzieć o hostessach i hostach, bo oni również odgrywają dużą i ważną rolę. Jeździła z nami Julia Niewiadoma, która w rozmowie z Kingą Barygą również opowiedziała o swojej przygodzie.

"To sama przyjemność i wspaniali ludzie. Naszym zadaniem było rozdawanie gadżetów, uśmiechanie się do ludzi i pozowanie do zdjęć" - mówi Julia.

"Dzięki temu projektowi nauczyłem się obcować z ludźmi, poszerzyłem swoje swoje horyzonty i spełniam się w pracy, którą kocham" - dodaje Filip Słomski, który od dwóch lat jest w ekipie Eska Summer City.

Wśród hostów był też Wojtek Kubiak, który wyjaśnił, dlaczego tak bardzo lubi pracować podczas wakacyjnej akcji Eski.

"Codziennie dzieje się coś innego, codziennie dzieje się coś fajnego. Po drugie, dlatego, że takim gadżetem jestem w stanie wydobyć kogoś uśmiech, o którym pamiętam do końca dnia. Jeździmy też na wiele fajnych eventów, na których nie pomyślałbym, że będę się tak dobrze bawił. I przede wszystkim ludzie, którzy tworzą ekipę są ekstra! Nawet nie wiem, kiedy minął mi z nimi dzień" - mówi Wojtek.

Ruszył nabór do Eska Summer City! Dołącz do nas!

W tym roku postanowiliśmy zorganizować nabór. To oznacza, że każdy z Was może się zgłosić, wysłać swoje CV i dołączyć do naszej ekipy. W jaki sposób? Nic bardziej prostszego!

Do końca maja czekamy na Wasze zgłoszenia na maila [email protected]. Później my zaprosimy Was na krótką rozmowę.

"Jeżeli chcecie w fajny sposób spędzić wakacje, poznać ludzi z radia, a także trochę sprawdzić się w okołoradiowym fachu, jesteście otwarci i chcielibyście tę otwartość pokazać wśród ludzi, macie zmysł reagowania w różnych sytuacjach i chcecie się dobrze bawić, to właśnie takich osób poszukujemy!" - zachęca Andrzej Pinkowski.

Do usłyszenia i zobaczenia!

Pierwszy tydzień Eska Summer City w Łodzi

Zobacz zdjęcia z Eska Summer City 2023 w Porcie Łódź

eska

i

Autor: Eska Łódź