Derby Łodzi. Kawalkada aut z kibicami Widzewa przejedzie przez centrum miasta

2021-03-05 15:44 fed
Derby Łodzi. Kawalkada aut z kibicami Widzewa przejedzie przez centrum miasta
Autor: EP

Derby Łodzi już w sobotę, 6 marca. Choć tym razem, mecz odbędzie się bez udziału publiczności, zarówno kibice ŁKS jak i Widzewa odczuwają coraz większe napięcie przed pojedynkiem swoich piłkarzy. Fani zespołu z al. Piłsudskiego postanowili "odprowadzić" zawodników Widzewa, ruszających na stadion ŁKS przy al. Unii. Zapowiadają przejazd kawalkady samochodów przez centrum miasta.

O pomyśle pożegnania swoich piłkarzy przed derbami, kibice Widzewa poinformowali na Facebooku. Według zapowiedzi, wszyscy kibice mają przyjechać samochodami, zaś po wyruszeniu piłkarzy na stadion przy al. Unii, kawalkada aut ma przejechać przez centrum miasta.

Organizatorzy proszą kibiców, by przyozdobili swoje samochody szalikami i flagami. Zbiórka odbyć ma się o godz. 10.15, pod stadionem Widzewa.

Oto treść komunikatu wystosowanego do kibiców Widzewa:

Jutro o godzinie 10:15 spotykamy się w „Sercu Łodzi” na parkingu pod stadionem!

– PRZYJEŻDŻAMY AUTAMI– NIE WYSIADAMY Z POJAZDÓW– MAMY WAŻNE POLISY OC I BADANIA TECHNICZNE– ODPROWADZAMY AUTOKAR Z PIŁKARZAMI KAWALKADĄ AUT DO CENTRUM MIASTA** na zbiórce dowiecie się, do którego skrzyżowania

Kibice zapowiadają, że podczas przejazdu będzie głośno. "Upewnijcie się, że macie działające klaksony" - piszą na Facebooku.

Przypomnijmy, że derby Łodzi odbędą się w sobotę, 6 marca, na stadionie ŁKS Łódź. Początek spotkania o godz. 12.40.

Raport z Anteny 05.03