Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Paweł Jaskółka/SUPER EXPRESS

QUIZ

Co Ty wiesz o Krychowiaku? Jak dobrze znasz wieloletniego reprezentanta Polski? [QUIZ]

2023-10-04 15:25

Grzegorz Krychowiak w wieku 33 lat postanowił zrezygnować z występów w reprezentacji Polski. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta reprezentował Polskę m.in. na dwóch mistrzostwach Europy oraz dwóch mundialach i na stałe zapisał się w pamięci kibiców. Przygotowaliśmy dla was quiz, w którym możecie przekonać się, jak dobrze znacie jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy.

Grzegorz Krychowiak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w Polsce. W barwach reprezentacji Polski rozegrał dziesiątki spotkań, występując w biało-czerwonej koszulce m.in. na dwóch Mistrzostwach Europy oraz dwóch mundialach. Z powodzeniem występował również w najlepszych ligach Europy. W plebiscytach "France Football" był wybierany m.in. do drużyny roku, drużyny Mistrzostw Europy oraz do jedenastki Ligi Europy.

26 września 33-letni piłkarz ogłosił, że rezygnuje z występów w reprezentacji Polski. Swój ostatni mecz z orzełkiem na piersi rozegrał 10 września w Tiranie z Albanią (0:2). Choć fanom Krychowiaka pozostało już tylko śledzenie jego meczów w Arabii Saudyjskiej, piłkarz na długo pozostanie w pamięci kibiców. Aby przekonać się, jak dobra jest to pamięć, przygotowaliśmy dla was kilka pytań, które pozwolą wam sprawdzić, jak dobrze znacie Grzegorza Krychowiaka. Pytania nie są trudne, ale odpowiedzieć poprawnie na wszystkie będą potrafili tylko najwięksi piłkarscy kibice.

Co ty wiesz o Krychowiaku? Jak dobrze znasz wieloletniego reprezentanta Polski?

Pytanie 1 z 10
W ilu meczach reprezentacji Polski zagrał Grzegorz Krychowiak?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE