Piotr Rogucki sprzedaje auto

i

Autor: Pixabay.com/Facebook.com

Chcesz jeździć bmw Piotra Roguckiego? Samochód może być twój za niecałe 3 tys. złotych!

2021-05-31 11:14

Piotr Rogucki sprzedaje samochód. Teraz, fani wokalisty zespołu Coma, za niecałe 3 tysiące złotych, mogą jeździć autem, które niegdyś należało do ich idola. Chociaż "jeździć" to chyba nieco za mocno powiedziane. Auto nadaje sie do generalnego remontu. Muzyk umieścił ogłoszenie w mediach społecznościowych. Ktoś jest zainteresowany?

Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma, sprzedaje auto. Samochód jest do kupienia za niewielkie pieniądze. Jednak muzyk ostrzega: bmw jest w bardzo złym stanie. Przeczytajcie treść ogłoszenia, które na Facebooku zamieścił muzyk:

Auto sprzedam! BMW serii 1 w Bardzo Złym Stanie. Silnik 1.5 paliwo dostaje się do komory spalania, cylindry zepsute czy coś tam prawdopodobnie caluteńki silnik do wymiany. Rok produkcji 2006 ale w grudniu. Przebieg 207 tysięcy, mocno dojechany. Siódmy właściciel, żaden z nich nie był Niemcem. Bity kilka razy, wahacze po prawej wymienione, nowe! Wyklepany u profesjonalisty spod Aleksandrowa. Samochód jeździł do kościoła niestety bardzo rzadko. Tapicerka nie uszkodzona, jednak posiada ślady zabrudzeń spowodowanych chorobą lokomocyjną dwójki dzieci. Auto zostanie umyte! Śmieci wyniosę. Samochód posiada choinkę zapachową powodującą wrażenie miłego zapachu w środku. Propozycje kupna proszę składać pod postem, liczę na uczciwego kupca. Tylko poważne propozycje. Liczę na cenę 2800 PLN.

Choć wydaje się, że w samochodzie wiele jest do zrobienia, fakt że należał do wokalisty Comy może zachęcić potencjalnych kupujących. Wnioskując z komentarzy, chętni by się znaleźli. Któryś z komentujących zaproponował nawet, że może zamienić auto na dwa papierki po lodach Ekipy... To już poważna oferta biznesowa...

A Wy? Skusilibyście się na taki samochód?

Raport z anteny 28.05, godz.10