Centrum Medyczne im. Rydygiera

i

Autor: mat. UML

Całodobowa pomoc medyczna w miejskim Centrum im. Rydygiera

2020-12-18 16:31

Teleporady 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Taką usługę uruchomiło Centrum Medyczne im. Rydygiera w Łodzi. Co konkretnie się zmieni?

Do teleporad w czasie pandemii jako pacjenci zdążyliśmy już się przyzwyczaić. Nowa propozycja poradni Rydygiera  jest o tyle ciekawa, że zapewnia większą dostępność lekarzy. – Pacjent po godzinach pracy naszych przychodni ma zapewnioną pomoc internisty i pediatry – wyjaśnia Marta Nowak, prezes centrum Medycznego im. Rydygiera.

Całodobowe teleporady uruchomiono dla pacjentów, którzy należą do jednej z poradni: przy ul. Próchnika 11, Piotrkowskiej 113 czy Pomorskiej 59. Pod numerem telefonu 576 060 608 dyżurują zarówno lekarze pierwszego kontaktu, jak i pediatrzy.

Jeśli potrzebne okaże się badanie lekarskie, wtedy medycy przyjadą do pacjenta do domu.  Centrum Medyczne Rydygiera opiekuje się dziś 12. Tysiącami pacjentów. Zapisać może się jeszcze kolejne 8 tysięcy.

Aby wyjść naprzeciw studentom, którzy są pacjentami poradni przy ul. Pomorskiej, centrum zapewnia też skorzystanie z wizyty przez whatsappa oraz przez barcode.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE