Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie ilustracyjne

Brutalne pobicie nastolatka przy Abramowskiego. Napastnicy zniszczyli protezą słuchową wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych!

2022-11-08 13:57

Do bestialskiego zachowania doszło w Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Abramowskiego i Kilińskiego. W niedzielę 6 listopada grupa bandziorów zaatakowała dwóch nastolatków, w tym jednego niesłyszącego. W trakcie napadu zniszczeniu uległ jego implant ślimakowy, którego wartość szacuje się na kilkadziesiąt tys. zł. Policja szuka świadków zdarzenia.

Grupa bandziorów zaatakowała nastolatków

Do sytuacji doszło w niedzielę 6 listopada pomiędzy godziną 17:00 a 18:00 w Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Abramowskiego i Kilińskiego. Jak informuje nadkomisarz Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, dwóch młodych mężczyzn wracających do domu zostało zaatakowanych przez grupę łącznie 5 osób, którzy bez żadnych powodów zaczęli ich bić. Jednemu z pokrzywdzonych udało się uciec, natomiast drugi został przewrócony, kopany i dotkliwie pobity.

Sprawcy zniszczyli sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych

Nastolatek, którego pobito był niesłyszący. Oprócz obrażeń jakie odniósł na twarzy w trakcie ataku, zniszczeniu uległ również jego implant ślimakowy. Jego wartość waha się w przedziale około kilkudziesięciu tysięcy złotych. O szczegółach opowiedziała nam matka chłopca.

Osoby,które pobiły mojego syna, stoją całymi dniami w bramie na tej ulicy, niektórzy mieli kominiarki, inni ochraniacze na zęby, więc na spacer nie wyszli. W tym dniu odbywał się jakiś mecz piłkarski i stąd nasze przypuszczenia, iż sprawcami mogą być pseudokibice, rozczarowani wynikiem rozgrywki. Stan techniczny procesora mowy oceni po ekspertyzie technik z Instytutu Patologii Słuchu i Mowy w Kajetanach. Natomiast widoczne są uszkodzenia mechaniczne, połamane elementy zewnętrzne, umożliwiające zawieszenie tego procesora na uchu. Liczymy na sprawną pracę policji- przekazała kobieta

Policja szuka świadków zdarzenia

Policjanci z I Komisariatu Policji poszukują świadków zdarzenia, którzy mogą dostarczyć jakichkolwiek informacji, które pomogą odnaleźć sprawców pobicia. W celu kontaktu z policją należy dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 pod numer telefonu 47 841 48 94. Poza tymi godzinami można zadzwonić do oficera dyżurnego pod numer 47 841 14 01.

Łódzkie. Tragiczny wypadek na S8

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE