Bramkarz opuści ŁKS? Znalazł się na celowniku klubu Wojtka Szczęsnego

i

Autor: lkslodz.pl

Sport

Bramkarz opuści ŁKS? Znalazł się na celowniku Juventusu Turyn!

2023-03-28 16:49

Od jakiegoś czasu ŁKS słynie ze swojej młodzieży, która stawia odważne kroki w piłce na wysokim poziomie. Teraz może to przynieść konkretne korzyści, ponieważ Juventus jest zainteresowany usługami Aleksandra Bobka.

W Łodzi gra drugi Wojciech Szczęsny? Bardzo możliwe. W swoim aktualnym klubie – Juventusie, reprezentant Polski widocznie wyrobił bardzo dobrą markę naszym bramkarzom, ponieważ ten jest zainteresowany usługami młodego zawodnika ŁKS-u. Według informacji podanych przez Gianlucę Di Marzio na łamach „Przeglądu Sportowego”, Włosi obserwują Aleksandra Bobka.

Pochodzący z Łodzi bramkarz mimo młodego wieku już zdążył się wykazać umiejętnościami. Przez większość sezonu to on jest „jedynką” w bramce ŁKS-u. Łodzianie są w czołówce ligi jeżeli chodzi o najmniejszą ilość straconych goli. Spora w tym zasługa Aleksandra Bobka, który do tej pory zanotował trzy czyste konta.

Wysokie umiejętności i nadal ogromny potencjał 18-latka miały sprawić, że Juventus obserwował go już latem, a teraz temat ma powracać, o czym informuje portal transfery.info.

Polonez dla Łodzi. Zatańczyli maturzyści i pozostali mieszkańcy miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE