Black Friday 2022 w Galerii Łódzkiej. Promocje i rabaty nawet do 70 proc! Na jakie okazje możemy liczyć w tym roku?

2022-11-25 15:50
Black Friday 2022
Autor: Pexels

Black Friday 2022 w Galerii Łódzkiej to atrakcyjne promocje i rabaty dochodzące nawet do 70 proc. Wiele sklepów nie czekało z promocyjną ofertą do Czarnego Piątku i już na kilka dni przed 25 listopada (kiedy to oficjalnie wypada Black Friday 2022) zaczęło oferować kilkudziesięcioprocentowe rabaty. Sprawdźcie, na jakie okazje możecie liczyć w tym roku w Galerii Łódzkiej?

Black Friday 2022 - dzień, na który czekają łowcy okazji

Black Friday to święto wszystkich łowców okazji. Tego dnia sklepy oferują atrakcyjne promocje i kuszące rabaty. Choć Czarny Piątek wywodzi się z USA, to od lat zdobywa coraz większą popularność w Europie, w tym również w Polsce.

Black Friday obchodzony jest zawsze w ostatni piątek listopada. W tym roku Czarny Piątek wypada 25 listopada. Tego właśnie dnia możemy spodziewać się wyjątkowych okazji, ale coraz więcej sklepów nie czeka do piątku i już kilka dni wcześniej wychodzi z promocyjną ofertą.

Black Friday 2022 w Galerii Łódzkiej

W Black Friday 2022 łowców okazji z Łodzi będzie można spotkać przede wszystkim w łódzkich centrach handlowych, w tym m.in. w Galerii Łódzkiej. Sprawdziliśmy na jakie promocje można liczyć w tym roku w Galerii Łódzkiej. Najciekawsze okazje zebraliśmy w poniższej galerii.

Pieniądze to nie wszystko. Witold Orłowski
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE