Black Friday 2022

i

Autor: Pexels

Black Friday 2022 w Galerii Łódzkiej. Promocje i rabaty nawet do 70 proc! Na jakie okazje możemy liczyć w tym roku?

2022-11-25 15:50

Black Friday 2022 w Galerii Łódzkiej to atrakcyjne promocje i rabaty dochodzące nawet do 70 proc. Wiele sklepów nie czekało z promocyjną ofertą do Czarnego Piątku i już na kilka dni przed 25 listopada (kiedy to oficjalnie wypada Black Friday 2022) zaczęło oferować kilkudziesięcioprocentowe rabaty. Sprawdźcie, na jakie okazje możecie liczyć w tym roku w Galerii Łódzkiej?

Black Friday 2022 - dzień, na który czekają łowcy okazji

Black Friday to święto wszystkich łowców okazji. Tego dnia sklepy oferują atrakcyjne promocje i kuszące rabaty. Choć Czarny Piątek wywodzi się z USA, to od lat zdobywa coraz większą popularność w Europie, w tym również w Polsce.

Black Friday obchodzony jest zawsze w ostatni piątek listopada. W tym roku Czarny Piątek wypada 25 listopada. Tego właśnie dnia możemy spodziewać się wyjątkowych okazji, ale coraz więcej sklepów nie czeka do piątku i już kilka dni wcześniej wychodzi z promocyjną ofertą.

Black Friday 2022 w Galerii Łódzkiej

W Black Friday 2022 łowców okazji z Łodzi będzie można spotkać przede wszystkim w łódzkich centrach handlowych, w tym m.in. w Galerii Łódzkiej. Sprawdziliśmy na jakie promocje można liczyć w tym roku w Galerii Łódzkiej. Najciekawsze okazje zebraliśmy w poniższej galerii.

Pieniądze to nie wszystko. Witold Orłowski