Bestialsko zabił małego pieska na oczach przechodniów! Po wszystkim wrzucił go do kosza

2021-10-20 14:23
york
Autor: Pixabay.com

Zwyrodnialec zatrzymany przez radomszczańskich policjantów. 32-letni mężczyzna został złapany niedługo po tym, jak na oczach przechodniów zabił małego pieska i wrzucił go do kosza na śmieci.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 19 października, około godziny 17:00 na ul. Wyszyńskiego w Radomsku.

- Młody mężczyzna idąc ulicą Wyszyńskiego w Radomsku, niósł małego psa w typie rasy Yorkshire Terrier - relacjonują policjanci. - Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że trzymał go za kark i w pewnym momencie zaczął uderzać zwierzęciem o metalowy kosz na śmieci, po czym wrzucił go do kosza, a sam wszedł do pobliskiego sklepu. Zwierzak nie przeżył.

Jeden z przechodniów powiadomił policję. Po kilku minutach 32-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

- Nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania - czytamy w komunikacie. - Śledczy ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jechał na czołówkę z tirem! Groza w Gliwicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE