Beksiński live

i

Autor: strona internetowa www.beksinski.live

Dzieje się!

Beksiński Live. Wyjątkowe wydarzenie zawita do Łodzi!

2023-11-29 12:58

To z pewnością będzie jedno z ciekawszych wydarzeń 2024 roku. Już w lutym będziemy mogli doświadczyć niesamowitego spektaklu inspirowanego twórczością legendarnego malarza Zdzisława Beksińskiego. W Łodzi pojawi się m.in. Nosowska czy Błażej Król.

Beksiński Live w Łodzi

Beksiński Live 2024 to kolejna odsłona spektaklu multimedialnego zainspirowanego twórczością legendarnego malarza, Zdzisława Beksińskiego. Wydarzenie opiera się na muzyce skomponowanej przez Michała Wasilewskiego i Kamila Zawiślaka Wishlake’a, którzy podjęli się przełożenia malarstwa Beksińskiego i towarzyszących mu emocji na dźwięki i słowa. Głównym tematem spektaklu jest współczesny człowiek, który konfrontuje się m.in. z własnym przeznaczeniem, śmiercią, lękami i rozterkami.

Wydarzenie odbędzie się już 10 lutego 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Na scenie pojawią się znakomite osobowości muzyczne. Wraz z Michałem Wasilewskim i Kamilem Zawiślakiem Wishlake wystąpi również Nosowska, Błażej Król, Natalia Szroeder i Fisz.

W wydarzeniu ważną rolę odegra również sztuczna inteligencja i animacje przygotowane przez Mariusza Kulmę oraz artystów sztuk wizualnych.

beksinski

i

Autor: materiały promocyjne Beksiński Live
Kierowcy lekceważą ten przepis, wielu nie ma o nim pojęcia. To nagranie pokazuje czym to grozi

Internet bezlitosny dla nowego rządu Morawieckiego. Oto najlepsze memy