Anna Lewandowska

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express

Anna Lewandowska poprowadzi w Łodzi trening. Może wziąć w nim udział każdy

2022-10-17 15:34

Anna Lewandowska zawita wkrótce do Łodzi. Znana trenerka i była mistrzyni świata w karate tradycyjnym – a prywatnie żona Roberta Lewandowskiego – poprowadzi w łódzkiej Atlas Arenie trening fitness z elementami karate. Healthy Day z Anną Lewandowską w Łodzi organizuje Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego.

Anna Lewandowska w Łodzi pojawi się w niedzielę, 23 października. Znana trenerka i była mistrzyni świata w karate tradycyjnym – a prywatnie żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie - będzie gwiazdą organizowanego przez Łódzką Akademię Karate Tradycyjnego wydarzenia sportowego w Atlas Arenie.

Healthy Day z Anną Lewandowską, jak zapowiadają organizatorzy, to kilkugodzinne wydarzenie „pełne olbrzymiej dawki inspiracji i niepowtarzalnej energii”. Główną atrakcją imprezy będzie trening fitness z elementami karate oraz wykład motywujący z zakresu zbilansowanej i zdrowej diety, sportu oraz dobrych nawyków. Trening poprowadzi Anna Lewandowska oraz jej Healthy Team: Katrin Kargbo, Anna Budnickia, Gosia Reysner i Kuba Głąb.

Na spotkanie z Anną Lewandowską w łódzkiej Atlas Arenie może przyjść każdy chętny. Zainteresowani wspólnym treningiem z żoną Roberta Lewandowskiego muszą jednak się pospieszyć, gdyż jak twierdzą organizatorzy, bilety na wydarzenie powoli już się kończą. Healthy Day z Anną Lewandowską odbędzie się w niedzielę, 23 października. Bilety w cenie 270 i 370 zł można kupić TUTAJ.

Program Healthy Day z Anną Lewandowską w Łodzi:

12.00-13.30 – Rejestracja uczestników, odbiór pakietów startowych

13.50-14.00 – Oficjalne rozpoczęcie Healthy Day

14.05-14.30 – Wykład Anny Lewandowskiej

14.30-15.15 – Rozgrzewka oraz Zumba (prowadząca: Katrin Kargbo, Anna Budnicka, Gosia Reysner)

15.15-15.30 – Przerwa

15.30-16.30 – Trening (prowadząca: Anna Lewandowska i Healthy Team)

16.45-18.00 – Zakończenie wydarzenia, wspólne zdjęcia uczestników z Anną Lewandowską i Healthy Teamem

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek i specjalistek od spraw żywienia. W sieci obserwuje ją ponad 6 mln użytkowników. Na swoim koncie ma wiele sukcesów sportowych, m.in. mistrzostwo świata w karate tradycyjnym oraz liczne medale mistrzostw Europy i Polski.

Anna Lewandowska prowadziła już w Łodzi otwarty trening w 2016 roku. Wówczas wzięło w nim udział ponad tysiąc osób.

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE