pies

i

Autor: Pexels

Agresywny pies atakował przechodniów. Policja musiała użyć tasera

2023-01-30 10:44

Do dramatycznych chwil doszło w piątek 27 stycznia w centrum miasta. Na dziedzińcu przy ulicy Piotrkowskiej 18 pies pogryzł dwie osoby. Strażnicy miejscy by uspokoić agresywne zwierzę, musieli użyć tasera. Dla właścicielki czworonoga będą konsekwencje prawne.

Agresywny pies w centrum miasta

Dramatyczne sceny rozegrały się na dziedzińcu jednej z kamienic przy Piotrkowskiej 18 w Łodzi. W piątkowe popołudnie 27 stycznia strażnicy miejscy zostali zatrzymani przez zdenerwowaną kobietę w poszarpanym ubraniu. Jak się okazało, zaatakował ją agresywny pies. Poszkodowana miała również zranione biodro.

Kobieta wskazała miejsce, w którym znajduje się zwierzę. Na miejscu strażnicy zobaczyli biegającego psa, który atakował znajdujące się na podwórku osoby. Jedna z tych osób, mężczyzna z widocznymi obrażeniami ciała siedział na ziemi, inny usiłował odgonić psa. Pies mimo to nie dawał za wygraną i non stop atakował. Dodatkowo, nie reagował na polecenia i krzyki kobiety, która jak się okazało, jest jego właścicielką.

Strażacy musieli użyć tasera

Pies był tak agresywny, że strażnicy musieli użyć tasera. Kontrolę nad zwierzęciem uzyskali dopiero po trzecim strzale impulsem, kiedy zostało chwilowo sparaliżowane.

Na miejsce przybyli strażnicy z Animal Patrol, policja i pogotowie ratunkowe. Straż Miejska zapowiada konsekwencje prawne wobec właścicielki psa. Raport z dramatycznego wydarzenia trafi też do Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej.

Zabójstwo w Tuszynie. Podejrzany 53-latek aresztowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE