AGRESYWNY PASAŻER taksówki. Nie chciał zapłacić za kurs. Był poszukiwany

2021-10-15 14:58
taxi
Autor: Pexels.com

Pijany i agresywny, nie chciał zapłacić za kurs. Policjanci musieli interweniować w sprawie kłopotliwego pasażera taksówki. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

To nie był spokojny kurs. W czwartek, 14 października, tuż przed godziną 21:00 policjanci z komisariatu w Rzgowie zostali wezwani do Woli Rakowej gdzie zgłaszający kierowca taksówki miał problem z nietrzeźwym i agresywnym klientem, który nie chce zapłacić za usługę.

- Policjanci na miejscu ustalili, że mężczyzna nie ma przy sobie pieniędzy, podawał też fałszywe dane i twierdził, że nie ma przy sobie dowodu tożsamości - czytamy w komunikacie. - Mundurowi jednak szybko ustalili jego prawdziwą tożsamość. Jak się okazało był to 36-letni mieszkaniec Żor, poszukiwany przez tamtejszy sąd i prokuraturę w Tczewie, która wydała za nim list gończy. Poszukiwany został natychmiast zatrzymany, w trakcie interwencji był agresywny i wulgarny. Noc spędził w policyjnej celi. Teraz będzie odbywał zaległą kare pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE