Iluminacja świąteczna Pana Tadeusza w Zelowie

i

Autor: Kinga Baryga

300 tysięcy lampek świątecznych! Na prywatnej posesji w Łódzkiem powstała Magiczna Kraina! [WIDEO]

2020-12-22 10:53

300 tysięcy światełek, renifery, mikołaje i bałwanki. Tadeusz First z Zelowa w województwie łódzkim stworzył prawdziwie świąteczną krainę, którą przyjeżdżają oglądać ludzie z całej Polski.

Iluminacja świąteczna Pana Tadeusza w Zelowie

i

Autor: Kinga Baryga
Iluminacja świąteczna Pana Tadeusza w Zelowie

i

Autor: Kinga Baryga

Od 6 lat pan Tadeusz First mieszkający przy ul. Cegielnianej w Zelowie zdobi swoje podwórko na święta, jak sam mówi, z każdym rokiem dekoracji jest coraz więcej.

- W Polsce już nie ma nowości, mam tutaj ponad 300 tysięcy różnych ozdób świątecznych. Teraz to już ściągam je z Chin, Niemiec, Wielkiej Brytanii. Żadna z tych dekoracji nie jest powtórzona, każda jest inna. Przed zainstalowaniem całej iluminacji chodzę i rozmyślam gdzie powinny stać te rzeczy. To moje wielkie hobby, chce się tym podzielić z ludźmi dlatego moja brama jest otwarta codziennie do 23 - mówi gospodarz.

Do Pana Tadeusza z Zelowa przyjeżdżają tłumy z całej Polski, każdy jest tutaj mile widziany.

- Jesteśmy z Piotrkowa Trybunalskiego, święta bez odwiedzin tego miejsca to nie święta. Z roku na rok jest więcej dekoracji, dzieciaki mają radochę, a my możemy przenieść się do świata magii bez pandemii i problemów - mówi Pani Jolanta.

Magiczna kraina znajduje się przy ulicy Cegielnianej w Zelowie. Można ją odwiedzać codziennie do 23.

Ponad 300 tysięcy światełek! Zobaczcie najbardziej oświetlony dom w województwie łódzkim!
Ponad 300 tysięcy światełek! To najbardziej oświetlony dom w województwie łódzkim!
Iluminacja świąteczna Pana Tadeusza w Zelowie

i

Autor: Kinga Baryga
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE